Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha kitudódik a munkahelyen, hogy depressziós vagyok? Kirúghatnak, megbélyegezhetnek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mivel foglalkozol, a kollégáidat sem ismerjük, szóval ez így nehéz kérdés.
2018. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egészségügy...
2018. aug. 24. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fokú. Ha már a munkád rovására is megy, akkor benne van a pakliban. Betegekkel közvetlenül foglalkozol vagy inkább labor munka?
2018. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a súlyosságtól függ. Amennyiben el tudod látni a munkádat megfelelően, akkor nem rúghatnak ki. Kitudódni megint nem tudódhat ki, hiszen ha az egészségügyben dolgozol, akkor tudnod kell, hogy az orvosi titoktartás létezik.

Keress fel egy szakorvost.

2018. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha el tudod látni a munkádat, akkor nem rúghatnak ki, de arra mérget vehetsz, hogy kitudódik, és meg is leszel bélyegezve.
2018. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ha normálisan végzed a munkádat, nem rúgnak ki. Ha nem végzed, akkor meg igen, de nem a depresszió miatt, hanem mert nem dolgozol.
2018. aug. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul ügyelsz a dolgaidra és észreveszik hogy lassabb vagy, melankolikusabb, akkor kitesz magából a csapat pl. egy magán cégnél. Mindenfajta mondva csinált okokkal bepanaszolnak, elégedetlenkedni fognak, és kihajít magából a közösség.
2018. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem akkor már 15 éve kirúgtak volna :)

Pedig nem is rejtem véka alá.

2018. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!