Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár jó tanács? Nem bírom már..

Pár jó tanács? Nem bírom már..

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3-4 hónapig mondhatni tünetmentes voltam, csak minimálisan volt jelen a dp/dr és nem igazán foglalkoztam vele. Most váratlanul újra beleestem ebbe a szar állapotba és úgy élem meg mintha először lenne.. Most megint azon a szinten vagyok, hogy egyszerűen szenvedés kimenni az utcára.. Elgyengülnek a lábaim, jön a dp/dr roham, akkor is ha valaki van velem. Zene sem hatásos, semmi… Elegem van nem bírom már. Valaki nyugtasson meg vagy segítsen pár jó szóval mert meg fogok őrülni. Zavart a fejem, nem tudok koncentrálni, szédülök. (Gyógyszert amúgy nem szedek), de erre kifejezetten nincs is sajnos.

2022. júl. 31. 13:31
 1/6 anonim válasza:
57%
Menj el egy pszichológushoz,ő majd biztos tudd segíteni
2022. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiáterhez, ő tud írni megfelelő gyógyszert .
2022. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Menni fogok 1 hónap múlva, mert csak úgy kaptam időpontot tb alapúra.. bár kicsit félek tőle mert tb alapon nem tudom milyenek vagy mennyire odafigyelőek.. ugy hogy uj betege leszek a doktornak nagyjabol fel orat fog ram szánni.. kicsit nem keves az?
2022. júl. 31. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tb alapon járok pszichiáterhez nem régóta, igaz nekem nem olyan problémám van, mint neked. Rám kb. 10 percet szántak, elmondtam a panaszom, elmondta az orvos a szövegét, aztán mondtam én is a sajátom, feltették a kötelező kérdéseket, aztán jött a gyógyszer, majd írd alá, jöjj vissza 1 hónap múlva. Nem húzzák az időt.


Ugyan én nem tudom, hogy nálatok tb-n milyenek, viszont ha nem szán rád fél órát ne vedd magadra, igaz nem ez lenne szerintem sem az ideális. A lényeg, hogy amit mondanak, azt tartsd be. Szkeptikus voltam nagyon az elején, gyógyszert se akartam, de rájöttem, hogy nem akar az orvos rosszat és nálam sokkal jobban tudja, meg figyelembe vette, hogy mit akarok meg mit nem. Gondolom terápián te is gondolkozol, ha nem mondja az orvos, akkor kérd te. Tapasztalat, nem mondják, de ha kérsz, akkor felírják készségesen. Egyébként szerintem figyelmesek nagyon tb-n és ha eddig bármilyen kérdésem volt azt meghallgatta az orvos és válaszolt rá, az asszisztens is nagyon figyelmes és kedves pluszba.

2022. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en allando dpvel kuzdok fel eve. Antipszichotikum kell ra, es inkabb maganba menj!
2022. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 dp/dr-re sajna nincs gyogyszer. Es ha a gyogyszert egyszer abbahagyod 20x durvábban ut vissza. Sok ismerosom tapasztalta.. :(
2022. aug. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!