Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális depressziónál, hogy...

Normális depressziónál, hogy folyamatosan magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Csak azóta magas, hogy a depresszió tüneteit tapasztalom magamon, előtte nem volt gondom vele, tehát nem más betegség okozza. Most mértem, teljesen nyugalmi állapotban és 110 lett. 22 éves vagyok egyébként.
2022. júl. 31. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem logikus. A depresszió pont hogy belassít. Nem inkább a szorongás tüneteit tapasztalod?
2022. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál covidos? Nagyon sok embernek azóta van magas pulzusa.
2022. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás lesz az!! Csak gyakran hozzák összefüggésbe a depresszióval , velem pont ez van nyugalomba 90-100 , írj privátot ha gondolod.
2022. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem erős szorongásos zavar mellé sincs magas pulzusom. Szerintem kérdezd meg az orvosodat inkább, ahelyett hogy itt akarsz rájönni az okokra.

Nem iszol egyébként sok koffeint? mert az tudja még megdobni a pulzust, amit laikusként tudok mondani saját tapasztalatból.

2022. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyaltalan nem iszok. :/
2022. júl. 31. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!