Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Végem, egyszerűen nem tudok...

Végem, egyszerűen nem tudok feltöltődni lelkileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
depressziós és pánikbeteg vagyok ráadásul a közelmúltban 2 családtagom is elhunyt, járok pszichoterápiára is de úgy érzem magam mint egy mosott sz¤r. Munkahelyemen nem tudok koncentrálni és alapvető feladatok is egyre nagyobb nehézségeket jelentenek.

2016. jan. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz időszak, meg még a téli szürkeség is rásegít. Elmúlik. Pihenj, találj elfoglaltságot és beszélgess olyanokkal, akikben megbízol, sokat.
2016. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, ment a hasznos.
2016. jan. 21. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvass regényeket, engem nagyon kikapcsol ha "elmenekülök" a valóságból
2016. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a kosztümös film is segít ilyenkor, második.:)

Nem az a lényeg, hogy elmenekülj, mert ami van, azzal szembe kell nézni, de tudni kell néha elterelni a figyelmedet róla. Bármilyen hobbi jó erre. Én Karácsony előtt pl. rosszkedv elterelés végett sógyurma karácsonyfadíszeket gyártottam. Közben zene, egy jó tea, film. Ki kell kapcsolni magad. Azt meg te tudod megtalálni, hogy milyen tevékenység erre a legalkalmasabb neked. :)

2016. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is az olvasást javaslom. Nekem az segített, így nem fogod magad egyedül érezni.
2016. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Nekem az Istenbe vetett hit segített! :)
2016. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem rég vesztettem el Apukámat, pánikbeteg, hipochonder és fóbiás vagyok. Ami nekem segít az a zene!! Az olyan zenék, hogy "meg tudod csinálni","erős vagy"

Hiszen tudd , hogy az vagy. Az vagy ,mert jársz terápiára, itt is kérdezel, tehát nem adod fel, meg akarsz gyógyulni és nem fordítasz hátat a problémának. Csak így tovább!! Nekem is vannak olyan szakaszok a betegségben ,hogy úgy érzem bem szállok ki az ágyból többet. Most is épp egy ilyen szakaszban vagyok. Jobbulást neked!

2016. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó, ha szeretnél írj privit
2016. jan. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!