Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy èrzem, nem tudok...

Ha úgy èrzem, nem tudok magamban lezàrni egy szakítàst, ami màr 3 hónapja történt, írjak neki mèg utoljára a lelki bèkèm èrdekèben?

Figyelt kérdés

Van egy ok, ami miatt nem tudunk együtt lenni, de mindenki azt mondja, ha igazán akarna engem, legyőznè ezt az akadàlyt. Ès az eszemmel tudom, hogy így van, de úgy èrzem, hogy tőle szeretném hallani, hogy nincsenek irántam èrzèsei, mert ezt így egyértelműen nem mondta ki.Ès ismerem őt, rengeteg mindent elfojt magában, ès fèlek, hogy velem kapcsolatban is ezt csinálja... Nem tudom, csak úgy érzem, ha 1% esély is van rà, hogy ő is èrez valamit, akkor nem akarom ezt veszni hagyni. De közben meg, nem akarom magamat megalàzni, mert az nem èn lennék, csak olyan különlegesnek èreztem azt, ami köztünk volt, ès nem akarom elhinni, hogy ez csak az èn fejemben létezik...

Köszi előre is!


2022. aug. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem keresett három hónapig, akkor veszett fejsze nyele az egész, hagyd, lépj túl. Keress mást, aki vagy ami örömöt okoz.
2022. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom...:( Csak ő szerintem, azèrt nem keresett, mert nem változtak az èlet körülményei, ès meg is mondta, hogy a közeljövőben nem fognak, ès azt gondolja, hogy nekem nem elèg, amit nyújtani tud,ès azt is írtam neki, utoljára, hogy talàn majd egy másik èletben, amit lezàràsnak vett. De azóta ràjöttem, hogy nem akarom, hogy vége legyen, akkor sem akartam..:/
2022. aug. 5. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan önfejű emberek,akik csak azért sem fognak keresni,még ha bele is halnak. Nem tudom,te ismered jobban a kapcsolatotokat, de én is mindig úgy voltam vele,hogy inkább kimondom,és akkor ez nem fog tovább emészteni, mert megtettem, amit meg lehetett.
2022. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen...ugyanerre gondoltam èn is. :(

Köszönöm a válaszokat, egyèbkènt!

2022. aug. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!