Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi csökkentésénél...

Antidepi csökkentésénél vissza esés?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete csökkentette a pszichiáterem az antidepresszánst. Most egy ilyen normál adagnak mondhatò mennyiséget szedek. Azt mondta hogy ez mellett sem igazán szabadna szorongni de most kezdtem el érezni hogy valami nem jò. Napok òta fáj a fejem, szédelgek, nem találom a helyem, nem jò a közérzetem. Szorongok is.

Igazábòl azért kezdtük el a csökkentést mert híztam tőle és zavart. Azt mondta hogyha még sem válna be ez az adag amit szedek akkor menjek vissza és ír fel másfajta gyògyszert.

Szeretném ha nem kellene másik gyògyszerbe belekezdenem. Pròbálok türelmes lenni de nehéz. Mit tanácsoltok? Szerintetek múlni fog a szorongás?



2022. aug. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze hogy lehet visszaeses hiszen kevesebb hatoanyagot kap a szervezet.
2022. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pròbálok kitartò maradni de nagyon nehéz sajnos.. valòban azt érzem mint a gyògyszer előtt hogy tér vissza a szorongás.

De lehet hogy 2 hét kellett ezek szerint mire megéreztem hogy kevesebb hatòanyagot kap a szervezetem??

2022. aug. 7. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen 2 het. Ha visszaemlekszel mikor elkezdted szedni akkor is annyi kellett hogy hasson. Na most ugyanez csak forditva.
2022. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez tényleg így van.
2022. aug. 7. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél be többet, ha úgy jobban érezted magad. Ha tudod, hogy akkor jobb volt, akkor tudod is mit kell tenned.
2022. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vissza állni azért lett csökkentve mert híztam tőle sokat
2022. aug. 8. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Melyik a jobb? Jobban lenni vagy vékonyabbnak?! Akkor szenvedj tovább.
2022. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
A hízást lehet mozgással és étrend váltással kezelni. A gyógyszer nem hízlal mert nincs benne tápanyag. Jobb a kedved, többet eszel azért hízol. 7 évig én is szedtem, tudom miről beszélek.
2022. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!