Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt sorstársak akik...

Vannak itt sorstársak akik hangokat hallanak?

Figyelt kérdés
Én hangokat hallok és beszélgetek vele. Néha elmegy néha visszajön.
2022. aug. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam hangokat hallani, mindenfélét. Pl nyögéseket, tüsszentés, köhögés, veszekedések, hangos telefonálások, bulizások stb. Ezért is akarok kertesbe költözni a panelből.
2022. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És ki ő, mit mond magáról? És mit akar, mi a témát ok?


Örülsz neki, jó fej?

2022. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mind a szomszédaim. Dehogy örülök, nem bírok miattuk aludni.
2022. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját belső hangom hallom, a saját gondolataimmal "beszélgetek" néha, de tudom, hogy azok csak gondolatok, nem másik személy és mindkettő én vagyok.


Hallok ezenfelül zenéket, régi ismerőseim hangját, fülzúgást, de az állandó és nem mulasztható el.

2022. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ide érdemes fordulni támogató szakmai segítségért:


[link]

2022. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

8 éve beszél hozzám ugyanaz a személy. Az utóbbi időben megváltozott. Azt mondta, hogy nem tudtam olyan lenni amilyennek ő akart és, hogy nekem kell elmennem hozzá, mert már nincs keresnivalóm ezen a világon.

Meg fogom tenni, mert igaza van. Azóta mióta megbeszéltük ezt, elkezdett követni a házban és az utcán. Elkezdtem félni tőle. Nagyon félni. Sehol sem vagyok biztonságban.

2022. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem régóta van hanghallásom. Régen pszichotikus is voltam, téveszmével. Az 13 éve elmúlt. Hanghallás maradt meg.
2022. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!