Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline sorstársaim: a...

Borderline sorstársaim: a problémátok nektek is csak a párkapcsolatra korlátozódik?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően fát lehet vágni a hátamon, a munkában elég jól bírom a stresszt. (bár talán már nem annyira jól, mint régen). A párkapcsolatok viszont nem mennek: stresszelek, rettegek, hogy nem vagyok elég jó, hogy úgyis elhagynak. Ezért állandóan ugrásra készen vagyok, hogy én menjek el, mielőtt küldenek. Szerencsétlenségemre rendszeresen érzelmileg elhanyagoló, bántalmazó partnereim vannak. Teljes idegroncs vagyok, mire kikeveredem az egészből. Van itt olyan, akinek hasonló a problémája?

2022. márc. 30. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nem
2022. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Borderlineként nem kell kapcsolatban lenni. Ilyen egyszerű. Képtelenség
2022. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet meglepő, de a borderline-ok is emberek. Ők is vágynak kapcsolatra, szeretetre.
2022. márc. 30. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem emberek.
2022. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Én is Borderline vagyok

Idióta utolsó válaszoló.... Mégis mit tudsz te a borderlineról, hogy ilyet kijelentesz?

A Borderlineos emberek az a problémájuk, hogy nagyon erőteljesen élik meg az érzelmeiket, és nem tudják kontrollálni.

Én azt olvastam interneten, több videóst is néztem, szerencsére, egyretöbben mondják azt, ha egy borerline mellett egy stabil ember áll. Aki nem mondd bántalmazó megjegyzéseket, és segíti őt hogy az állapota jobb legyen, akkor nagyon jó párkapcsolat is lehet, de ehhez az kell, hogy nagyon akarja a Borderlineos a javulást, és terápiába járjon, hogy az érzelem szabályozása javuljon.


Kérdező,

Nyugi, akik bunkó válaszokat írnak, vagy fingjuk sincs erről a sz.zavarrol közelebbről, vagy laikusként dobálóznak, " Az ő volt párja az volt, mert kibírhatatlan volt, vagy családtag...."stb.


Közben ... nagyon kéne nekik egy kis önismeret, miért is írnak ilyeneket?



Én azt javaslom, ha úgy érzed párkapcsolatra vágysz, csak hajrá!

Mi is ugyanolyan emberek vagyunk mint bárki más!

2022. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!