Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax vélemények?

Kventiax vélemények?

Figyelt kérdés
Egy hete szedek este 25 mg Kventiaxot, a dózis emelése nem valószínű a Lamolep szedése közben fellépő életveszélyes bőrreakció miatt, viszont azon kívűl, hogy kiüt, nem érzek javulást. Bipoláris zavarra, és borderlinera szedem. A bipoláris zavar rapid ciklusokban jelentkezik nálam (pár órás), így kicsit azt érzem, hogy ugyan nincsenek nagy mélypontok, nem élek meg mindent olyan rosszul, de az emelkedett hangulatom sem jelentkezik, ez viszont zavar, hiszen az tart életben, akkor vagyok motivált. Az érzelmi reakcióimra hasznos, viszont nem tudom a jó dolgokat sem megélni annyira jónak mint a szedése előtt. Ez így a normális, ilyen hidegen élnek az egészséges emberek, vagy másnak is volt ezzel problémája, és esetleg kapott jobb gyógyszert? Az orvosom azt mondta, hogy a gyógyszer normálisra szűkítette az érzelmi skálám, de nekem nagyon hihetetlen, hogy ennyire nem vált ki a normális emberekből semmit az, ami belőlem eddig igen. Mik a tapsztalataitok?

2022. aug. 8. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Én is kventiax tartalmú gyógyszert szedek (Ketilept) és nemrég kaptam Lamolepet, mert nálam a Liticarb nem hatott. Én is így érzek mint te, de sajnos várni kell míg hat a gyógyszer. Ezek lehetnek hetek, hónapok is. Nekem nem okozott a Lamolep bőrkiütést, pedig kapom rendesen a dózist. Este 100 mg, reggel 75 mg a héten, de 200-ra fel kell tornáznom a reggeli dózist. Én is úgy érzem magam mintha a hullámvasúton megálltam volna a legtetején. Nekem azt mondta az orvosom, hogy egy egészséges embernek sincs állandóan jó kedve, vagy állandóan rossz kedve. Nekem ajánlotta az edzést (utálok edzeni. mozogjon akinek hat anyja van). Én a negatív érzéseket jobban megélem , tegnap is elküldtem valakit a jó büdös pitsába szó szerint.
2022. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Sok antipszichotikumot kipróbáltam s nekem a kventiax vált be 300mg-al. Nem érzek mellékhatást. Bipolárisra kapom.
2022. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Én is kventiaxot szedek bipo ra,szokni kellett eleinte nagyon ki voltam ütve. viszont a memoriam tényleg romlott azóta és sokat hiztam. A depakine krono a hangulat stabilizátorom, valószínű az meg hajhullást okoz. De szerencsére sok hajam van. Most nyáron nekem inkább depisebbek a napjaim.nagyon fehér vagyok nm mehetek napra mint mások ezért is hizok sajna.de imádok bicajozni mozogni ősszel így fogyok legalább akkora.
2022. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!