Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önkontrollt elvesztésétől...

Önkontrollt elvesztésétől való félelem és megőrüléstől való félelem valakinél?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok? Folyton ettol felek hogy nem tudom majd iranyitani a testem meg hulyesegeket fogok csinalni/mondani.. illetve felek hogy ez atmegy megorulesbe egesz nap ezek a gondolatok jarnak a fejembe…
2022. aug. 11. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem persze hozzáteszem munkanélküli vagyok és ez nagy ban hozzájárul! A megőrüléstől én is félek...tavaly pszhiiátrián is voltam hasonlóval!
2022. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Ez pánikbetegség, nekem is volt ilyen...


Spoiler: nem fog bekövetkezni, amitől félsz 🙄

2022. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, volt már olyan, hogy elveszítetted az önkontrollt és hülyeségeket csináltál, mondtál? Mi az alapja a félelmednek?
2022. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Volt ilyen! De ne vesztitek el a kontrollt... ez egy klasszikus pánik reakció.. és nem betegség!!

Ha testi tünet is jelentkezik akkor goo az orvoshoz, és nem kell félni az antidepresszánstól, meg fogják találni a megfelelőt... ha az orvos lekvárkodik, ha nem jó neked a gyógyszer, és flegmázik, akkor másik orvost kell keresni... és kell egy pszichológus .. de lehet szuperérzékeny is vagy.. nézz utána a fogalomnak .. fontos!

2022. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus panikbetegseg tunet. Ha stresszes idoszakot elsz at eppen az kihozhatta es lehet stressz vegevel el is mulik, de ha nem erfemes mar most pszichologust keresni. Megeri mert jobb lesz.
2022. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszt! :) egyebkent tok igazatok van soha nem kovetkezett meg be ilyen csak ez a hulye panikom hozza elo :(
2022. aug. 12. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a testmozgás vagy a figyelemelterelés szokott segíteni.
2022. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor pszichotikus voltam. Téveszme, hallucináció kezdődött, ezek váltották ki ezt a pánikot. Nem volt teljesen alaptalan a félelmem.


Sima pánikbetegségnél nem bolondul meg. Ez alaptalan félelem.

2022. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!