Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kamaszkori félelem egy családt...

~Gold'Y# kérdése:

Kamaszkori félelem egy családtag elvesztésétől, csak nekem van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, fiú. Kamaszkorban a hormonok játszanak velem. Tudom, nem csak én vagyok így vele. Bárki, aki ezen már túlment, nem érzett egyfajta "rossz előérzetet" aziránt, hogy egy számára fontos személy életét veszti? Mert én ilyen érzést érzek apám iránt, nagyon kedves, imádom. De mivel anyukám már nincsen, kiskoromban elhunyt, emiatt nagyon nem lenne jó, ha ő is meghalna. Ez csak nekem van? Köszönöm a válaszokat előre is!

2017. febr. 7. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemadard, hogy egy ismerősöm már túl ment ezen, és ő is érzett ilyet, de neki a papájával volt, és addig nem is jött elő, amíg korházba nem került a papája, ahol elhunyt. Szóval nagyon megijedtem..
2017. febr. 7. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,főleg mióta meghalt osztálytársam anyukája.

Októberben derült ki a betegsége és januárban belehalt.

És csak akkor gondoltam bele hogy nálunk is lehet ilyen.

14/l

2017. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen
2017. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon régen ha jól emlékszem, volt hasonló.


Viszont nem érdemes félni. De tényleg nem árt, ha tisztában vagy vele, hogy akárkit elveszíthet az ember, sajnos ez van. Nem törvényszerű, hogy el is veszítse, de célszerűbb úgy rendezkedni be, hogy ne ragaszkodj túl erősen senkihez.

2017. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!