Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen befordultam a saját...

Teljesen befordultam a saját gondolataimba nem látok ki belőlük. Hogy tudnék ebből kizökkenni? Úgy érzem mintha haldokolnék.

Figyelt kérdés
Nem tudtam kialudni magam több mint 1 hónapja. A meleg miatt most meg már annyira félek az éjszakaktól, hogy megint csak forgolódni fogok hogy emiatt nem megy. Minden bajom van. Hol itt fáj hol ott ijesztő pedig valószínű semmi bajom sincs csak ki vagyok merülve. Közben családi problémák is adódtak komolyabb betegség formájában ez is rettenetesen nyomaszt. Félek a jövőtől és ebben az állapotban nem látok reálisan semmit.Úgy érzem bármelyik pillanatban összeeshetek és meghalok.
2022. aug. 11. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind csak illúzió, ezt próbáld meg tudatosítani magadban. Kimozdulsz eleget? Jó lenne minél több időt emberek között tölteni, mert akkor a valóságban vagy és nem a gondolataidban. Az éjszakákra pedig az lehet megoldás, hogy napközben figyelsz arra, hogy ne csak mentálisan, de fizikálisan is lefáradj.
2022. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Srhova nem tudok menni ebben az allapotban a munkahelyemen kívül.
2022. aug. 11. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon kieges-kimerules kategoria. Nagyon vigyazz mert konnyen atcsaphat mas mentalis betegsegbe. A kerdes az, miert nem tudsz aludni es miert vagy teljesen kikeszulve? A tobbi felsorozt csak tunet.
2022. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Írtam. A hőség miatt nem tudtam meg mert nyitva az ablak és hangoslodnak az utcán amire felébredek. Aztán meg már elkezdtem félni hogy megint rémes lesz az éjszaka és amiatt nem tudtam. De ma először volt olyan hűvös hogy becsukhattam az ablakot és mint akit leütöttek aludtam 7 órát. Még kéne 4-5 ilyen nap és jól lennek de jövőhéten megint jön a 39 fok.
2022. aug. 12. 09:47
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire erzekeny vagy a melegre es az utcai hangzavarra akkor szerezz ne egy mobil klimat amit mar mindenhol lehet kapni es mar nem is olyan megfizethetetlen. Amikor ilyen napok jonnek szepen bedugod, ablak becsuk, alszik.
2022. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyesmit akkor ajánlgass ha fizeted is. Egyébként sem az volt a kérdés, hogy varázsoljak hűböset a szobába.
2022. aug. 12. 11:06
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

6- nevetseges vagy. Itt sirsz hogy tiszta pszichozisba vagy a meleg miatt, nem tudsz aludni, ajanlva van egy teljesen jo megoldas te meg bunkoskodsz.

Akkor tovabbi szep pszichozisos esteket a 40 fokban.

2022. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen egyetértek a hetessel. Amúgy meg vegyél gyakrabban hideg zuhanyt - ha nem drágállod nagyon a vizet. Amúgy meg ott a Duna.
2022. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem rólam szól nem rólad, javaslom először olvasd el és próbáld meg értelmezni mielőtt tök hülyeségeket írsz össze vissza.

Sírni meg maximum te szoktál. Hol olvastál ilyet?

2022. aug. 12. 12:18
 10/14 A kérdező kommentje:

8 most arra célozgatsz kedvesen, hogy ugorjak bele?

Téged alkoholistak neveltek és agyonvertek naponta hogy ilyen ember lettél? Nem csodálom, hogy a Dunát ajanlgatod az alján lenne a helyed.

Egýebként kb 150 kmre lakom tőle de köszi a tippet. ;)

2022. aug. 12. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!