Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A saját gondolataimat üvöltözv...

A saját gondolataimat üvöltözve hallom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta így van, 5-6 éve, de mostanában sokkal többször jelentkezik. Random időpontokban a saját gondolataimat kb 2 óráig hadarva, a lehető leghangosabban és erőszakosabban hallom. Ezzel nem lenne semmi baj, ha:

1-nem idegesítene nagyon

2-ha egy idő után nem venném át ezt a fajta hangulatot

3-ha hallanám tőle a többi ember hangját


Szóval régebben nem nagyon jelentettek ezek gondot, kivéve, hogy engem nagyon idegesít és... Nem tudom... Egy fajta hangulatom lesz tőle, de most kollégista lettem ésss kb 2 hetente van ez a dolog 3-4 óráig, pedig régebben havonta, vagy ritkábban volt, és ahogy mondtam, rövidebb ideig... És mivel itt nincs nagyon hová mennem és tényleg nem tudom, mit csináljak... Már így is van elég bajom, és pénzem simcs semmire... A szüleim... Nos, ők erről nem tudnak. Senki nem tud róla, de szerintem a szoba társaimnaknfeltűnt valami... Aminek naaagyon nem örülök.

Ötletek?



2018. dec. 31. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdődő skizofrénia is lehet. Ennek tisztázására el kell menned az Ideg osztályra. Kezeletlenül súlyosbodni fognak a tüneteid.
2018. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mii? De hiszen ezek csak a saját gondolataim, nem más hangok... A szüleimnek nem merem elmondani, nem tudom, mit csináljak... Barátoknak is elmondhatnám, de most jöttem kilencedikbe és... Hát nem én lettem a legnépszerűbb, a koleszba meg azért jöttem, mert a régieket nem szerettem. Nincsen senki, akivel beszélhetnék.
2018. dec. 31. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ördögüzésre van szükséged. Sajnos nem te kiabálsz ott bent, és előbb-utóbb az a valami rávesz valami szörnyűségre.
2018. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ketteske, ez tetszik😂

Megyek is, felkeresem a pápát, nincs más lehetőség🙏

2018. dec. 31. 23:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj, azt nem írtam le, mert gondoltam, ez egyértelmű, de azért mégis. Ilyenkor gondolhatok akár arra is, hogy olyan aranyos az a cica, ez is szinte érthetetlenül gyorsan, üvöltve fog "hallatszódni"... Vagy nem tudom😅
2018. dec. 31. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak az elméd generálja, de ugyanúgy szabályozhatod, ahogy a rendes beszédet. Próbálj meg lassan, halkan gondolkodni.

Vagy meditálj, ürítsd ki a fejed. Igyekezz sok időt úgy tölteni, hogy nem gondolsz semmire. Nagyon nehéz ez még 10 másodpercig is, de sok gyakorlással hosszúra lehet nyújtani ezt az időt. Számtalan módja van ennek, csak keresned kell olyat, ami tetszik.

2018. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hármas:a nagyon lassan és halkan gondolkodást már próbáltam, nagyon sokszor, meditálni meg napi szinten meditálok, pontosabban minden este.
2018. dec. 31. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2021. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!