Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdtek el a szakemberek...

Miért kezdtek el a szakemberek aggódni, furán viselkedni, mikor elmondtam, hogy szoktam nem létező dolgokat látni, mikor nem azért mentem oda?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek beszélsz róla, ha nem azért mentél oda? Ilyenekről a pszichiáterednek kellene dicsekedned, ő rögtön mondaná, hogy a legjobb helyen vagy.
2022. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert véletlen elárultam magam.
2022. aug. 11. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyankor kell széles vigyorral azt mondani, hogy "csak vicceltem". Aztán a pszichiáteredet keresd fel, hátha állítani kell a gyógyszereiden.
2022. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy se vette volna már be.
2022. aug. 11. 22:17
 5/6 Psycho ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert a "nem létező dolgok látása" sajnos súlyos problémákra utalhat!

Egy jó szakembernél alapszabály, hogy nem tapad le az első felmerülő problémánál, hanem körbejárja a dolgot, nincs-e más járulékos betegség (szaknyelven komorbiditás). Ezt fontos tudni a kezelés megtervezése miatt.

2022. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De miért kell látványosan aggódni és parázni?
2022. aug. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!