Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért magas a vérnyomásom...

Miért magas a vérnyomásom mikor minden eredményem negatív?

Figyelt kérdés
17.5 éves vagyok 87 kg 2 éve kondizom - elég régóta küszködöm magas vérnyomással de alapból is nagyon stresszes ideges srác vagyok . 2 éve folyamatosan járok kardiológushoz minden negatív és a vérképem is teljesen rendbe van . Nagyon aggasztó a dolog - szapora szívverés nyugtalanság és edzés közbe az állóképességemet is rontja ez a dolog ahogy észrevettem. Mit tanácsolnátok ? Beta-Loc ZOK -ot szedek reggelente meg ha szükségem van rá xanaxot néha néha segít de sajnos sosem tudok nem rá gondolni így mindig ez jár a fejembe.
2010. szept. 23. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
a magas vérnyomás önmagában is betegség, nem kell hozzá kiváltó okot keresni.
2010. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magasvérnyomás sokszor genetikai okokra vezethető vissza, de komolyan kell venni. Próbálj meg értisztítást csinálni az alábbi módon: 5-6 citromot nyersen leturmixolsz, 3 nagy fej fokhagymát szintén /megtisztítva, gerezdekre szedve/ Felöntöd egy liter vízzel és az első buggyanásnál /forrás kezdete/ leveszed a tűzről. Lehűtöd, majd leszűröd. Ezt a "likőrt" naponta fogyaszd. /1/2 deci naponta/. Két hét kihagyással csináld meg ugyanezt a turmixot és a kúrát.
2010. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, lány, én is ettől szenvedek... Betát szedek 3 éve, és csak várok, várok, várok... :(
2010. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom milyen :S:S 3 éve ?:O az igen ... :ASd és azóta semmi ?
2010. szept. 23. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éve... :( Sport, életmódváltás, semmi nem segített... :(
2010. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyeneknél a vérképnek semmi köze a vérnyomááshoz. Mennyire magas szokott lenni?

Egyik ismerösömnek sok sok éve 180 körüli, pedig vékony, minden más rendben van nála.

2010. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!