Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitöréseim vannak, de mitől?

Kitöréseim vannak, de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában szoktak ilyen kitöréseim lenni amit úgy kell elképzelni mintha tourett szindrómás lennék

Ez általában akkor jelentkezik mikor.. nem is tudom elmondani inkább leírni hogy most hogy történt

Néztem egy magyar videóst aki kint él amerikában és mesélte hogyan ment ki, milyen nehézségei voltak stb.. és rámjött egy ilyen kitörés.. akaratlanul hangot adok ki és kényszer mozdulatot csinálok.. (imádom Amerikát és utálom magyarországot és a magyar mentalitást) de ez csak egy példa.. nem csak a kilátástalanság miatt vannak kitörések

19 éves fiú vagyok ha számít



2022. aug. 12. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez elegge tourettre vall. Akaratlan motoros mozgasok es hangok kiadasa.

Olvass utana, ha tovabbi tunetek is illenek rad akkor irany a haziorvos.

Tudtom szerint van ra gyogyszer de nagyon sokan nem szedik mivel kronikus neurologiai betegseg, szoval nem lehet sokmindent tenni ellene. Sokan felvalalljak mert nagyon eltitkolni nem lehet (pl billy eilish).

2022. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Szerinted ez részben azért is van mert imádod Amerikát és utálod Magyarországot?

Reggeltől estig jönnek a tikkek mindegy mit csinálsz és mire gondolsz?

2022. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mindig tikkelek, munkahelyen pl 1 órában egyszer, otthon sokszor többször

általában úgy jön hogy eszembejut valami pl (Holnap megyek melózni és hoznak majd nekem valamit) pl (Holnapután végre mehetek vezetni) Tehát jó és rossz gondolatok miatt is jönnek a kitörések... De tudom kontrolálni

2022. okt. 20. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod kontrollálni akkor miért nem csinálod azt, hogy egyszerűen nem csinálod?
2022. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésem nekem is :D
2022. okt. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!