Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapcsolatban depressziós leszek?

Kapcsolatban depressziós leszek?

Figyelt kérdés

1,5 éve van barátnőm, viszont úgy érzem hogy egyedül valahogy kiegyensúlyozottabb tudok lenni..

Igazából az a helyzet hogy hát voltak dolgok amikkel eljátszotta a bizalmam( nem csalt meg tudtommal) így elég sokat agyalok a semmin, sokat veszekedünk is..

Sok időt töltünk együtt, kellemesen, de mellette ott az az érzés, hogy már rajta kívül senki másom nincs, mert elhanyagoltam az összes barátom, már senki sem keres. Dolgozunk mindketten, de nekem van autóm, mellette fizetem az Egyetemet, és mellette meg állandó közös programok, és egyszerűen én így nem tudom tartani vele a lépést. Neki még marad egy kis megtakarítása is, amellett hogy állandóan megyünk valahova, ruhákat rendelget magának, én nem is tudom mikor vettem magamnak valami ruhát, pedig már kéne. És idegesít hogy levagyok égve mint az állat, viszont úgy érzem ha nemet mondok a programokra meg rá, akkor majd lelép mellőlem


2022. aug. 14. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizeted ki a rendeléseit?
2022. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha veled marad, semmid se lesz, ha meg lelép, akkor marad pénzed.
2022. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem úgy szól igazából, hogy: "Rossz kapcsolatban depressziós leszek?", Kérdező?


Itt nem a párkapcsolatban éléssel magával van a baj, hanem azzal, hogy a jelenlegi nem működik megfelelően.

2022. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom hogy ez nagyon gáz hogy a rendeléseit te fizeted.

Zárd el a pénzcsapot azonnal!!! Ha ezek után is veledmarad szeret, ha nem akkor menjen és szerezzen egy pénzes pasit, az ilyen ribiknek az kell :)

2022. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon nagy félreértés lett de én fogalmaztam rosszul! Nem fizetem a rendeléseit, magának fizeti a fizetéséből! Inkább úgy mondom hogy inkább programok téren vannak igényei, éttermekben enni meg ilyenek, és én nem tudom tartani vele a tempót(mert itthon már nem igazán tartanak el, meg autót is fent kell tartani, meg egyetemet fizetni) míg neki ezek a dolgok nincsenek, gyakorlatilag mehet az egész csak szórakozásra, nekem így ennyi program mellett pedig ruhazkodni nem marad semmim sem. És félek hogy megromlana a kapcsolatunk ha ez változna
2022. aug. 14. 14:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Írd le, mit szeretnél, mi változzon a kapcsolatotokban.
2022. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted nem szeret téged, csak a drága programok miatt van veled. Ezek nélkül nem kellesz neki. Ez így nagyon gáz.
2022. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolatotokat csak a pénz tartotta össze, akkor nem értem, hogy hogyan bírtad ezt másfél évig.

Egyébként ezt előbb-utóbb muszáj lesz a pároddal megbeszélned, lehet, szakítás lesz a vége, de ebben az esetben ez azt is jelenti, hogy nem volt köztetek semmi "mélyebb".

2022. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Havi 3 x egy prosti olcsóbb lenne, és nem kéne félned, hogy otthagy.
2022. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a csaj miatt vagy depis, hiszen írod, hogy kellemes vele, hanem a csóróságod miatt, ami részben annak köszönhető, hogy nem tudsz nemet mondani a drága éttermekre!


Rendeljetek pizzát vagy főzzetek s egyetek otthon!


Gondolom, a csaj szxel hálálja meg természetben, amit te reá áldozol anyagilag, tehát tulajdonképpen ez egy kölcsönösen előnyös üzlet lenne (és azért mégis jobb egy állandó barátnő, mint egy mindenki által szétkrt prosti), ha a drága éttermi számlák helyett inkább ruhát vehetnél magadnak?


Két opció lehetséges:


beszélsz a barátnőddel, hogy elfogyott a zséd és ezentúl éttermezés nyista, ekkor ha nem szeret téged igazán, akkor hamarosan hirtelen sok dolga lesz és lekopik.


Vagy önként lemondasz erről a barátnődről és inkább a pénzed megtartását választod s majd később, ha már kiheverted, akkor egy szerényebb lányt.


De mivel nem akarod elveszíteni, hiszen jó vele, máskülönben nem lennétek együtt, ezért valszeg egyik opciót sem szeretnéd és akkor minden marad a régiben vagy majd kölcsönkérsz előbb-utóbb és akkor az egész ügy későbbre tolódik.


De legalább most kiírtad magadból.

2022. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!