Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek van olyan mentális...

Kinek van olyan mentális problémája diagnosztizálva, amit egyáltalán nem érez a magáénak (akár úgy hogy téves), és mi az? Hogy "derült ki"?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 01:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Skizofrénia diagom volt tévesen.
2022. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A bipoláris zavar ilyesmi, a szimpla depressziót is éreztem volna legalább annyira helytállónak. Már nem hat meg annyira, csak egy BNO-kód.
2022. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Borderline. Lehet hogy van, de akkor sem én, sem a környezetem nem érzi problémának a tüneteit. A bipolárisnak annál inkább.
2022. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok. Miért lrttrm lepontozva? Több, mint 20 éve vették el a téves fiagot
2022. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Jav

Diagot.

2022. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Elírtam. 10 éve vették el a diagot
2022. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Skizofrénia
2022. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Minden szakember azt mondja, hogy borderlineom van és hogy az esetemben nagyon súlyos. Nem értek velük egyett, szerintem nem vagyok borderlineos. Nem érzem magam annak. Impulzív vagyok és labilis. Ennyi. Nem félek az elhagyástól és a magánytól sem, abszolút. A tüneteim nagy része betudható az epilepsziámnak (lelki tüneteket okoz). 2 pszichológus szerint evészavarom van, viszont a főorvos a kórházban meg van győződve arról, hogy semmi ilyen jellegű problémám nincs. Pedig na. Nem mondom, hogy szerintem evészavar, mert nem olyan súlyos. Annyiból áll az egész, hogy koplalok, zabálok és hányok. 175 cm 68 kg vagyok, tehát nem vagyok sovány, egészséges vagyok, ezen nincs mit filózni. Évekig skizofréniával kezeltek félre, szóval ennyit az orvosok profizmusáról. Amivel egyetértek:

Szorongás és deperszonalizációs-derealizációs zavar, meg talán a PTSD (legalábbis hasonlít rá amit átélek)

De hogy borderlineom és evészavarom nincs az már biztos. Békén viszont nem hagynak, a gyógyszereimet elhagytam, már csak az kéne hogy higgyek nekik. 18 l

2022. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Borderline bemondásra (hülye vagyok, tudom), azóta senki sem vizsgál felül kifejezett kérésre sem. 10 percet töltöttem a dokival, aki láthatóan szórakozott volt, mondtam hogy "barátnőmmel kitöltöttünk interneten egy tesztet, mindketten magas pontszámot kaptunk borderlinera", hümmögött, elköszöntünk, mikor jövök ki, már rajta is van az ambulánslapomon. Ez 7 éve volt, azóta is ott van kórelőzményben...Legalább nem hoztam fel, hogy "félek a skizofreniától" témát, végén azt is ráírta volna...😒

OCD-m, pánikbetegségem, generalizált szorongásom viszont van, amit tb alapon nem látnak el normálisan, holott járok terápiára évek óta.

Lehet lepontozni, ez az igazság.

2022. nov. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudatom, hogy melyik diagom téves, melyik nem. Az orvosok sem értenek egyet.


Pl halura eddig 4 féle duagom volt.

2022. nov. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!