Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírtam abbahagyni a...

Nem bírtam abbahagyni a sírást a munkahelyen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A főnököm pénteken egy eléggé kemény negatív kritikát fogalmazott meg felèm, amire azt èreztem, hogy nem tudok vele mit kezdeni, rajtam túlmutat a dolog, amiért lebaszást kaptam. Konkrétan kifejezte, hogy egy nagy semmi, amit a cégnél csinálok - ezzel annyi a baj, hogy ő nem látja a rengeteg háttèrmunkát, amit végzek (másik telephelyen van az irodája, hozzám csak havonta 1-2 alkalommal jön el), méghozzá nem közvetlen főnököm, hanem a főnököm főnöke.


Miután befejezte a mondandóját, megbeszéltük a további feladatokat, szépen elvonultam ès èreztem, hogy valami nem oké. Mikor kolléganőmre ránéztem, elkezdtem sírni. Ha nem fogom vissza magam, simán egy hatalmas zokogás tört volna fel belőlem. Bevonultam a mosdóba, összeszedtem magam, ès mikor másik kollégám megkérdezte, mi a baj, megint elsírtam magam. A nap hátralévő rèszèben pedig nem bírtam senkihez hozzászólni, mert amint kinyitottam volna a szám, kitört belőlem a sírás.


Mi a franc lehetett ez? Nem vagyok sírós típus.


Mitől? Miért? Szorongás? Stressz? Fáradtság?


Èletemben egyszer jártam már így, de akkor a kimerültség volt az ok (fizikai). Most, nem tudom erre ráhúzni, mert jókat alszok, megvan a napirendem, stb.


Lelkileg vagyok rottyon csak nem èrzem? Nem èrzem magam feszültnek, idegesnek vagy boldogtalannak. Vagy ennyire jól el lehet nyomni ezeket a negatív èrzèseket ès egyszercsak jön egy pont az i re ès szakad a cérna?


Járt már így más is?


30n



2022. aug. 20. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Mèg annyit hozzáfűznèk, hogy szeretem a kritikát, mert abból tudok tanulni, fejlődni, tehát mèg azt sem mondhatnám, hogy azért voltam ilyen, mert nem bírom a kritikát.
2022. aug. 20. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Inkább az igazságtalanság és a tehetetlenség tört fel belőled, jogosan. Sird ki magad és lépj tovább rajta.


Ha még egyszer előfordul, szerintem keress masik munkát.


Valószínűleg amúgy meg nem is veled volt baja, hanem magával, vagy pedig aznap már csak te voltál az utolsó csepp a pohárban nála, de ez akkor sem mentség.

2022. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ember, aki szereti a kritikát. Jól leb@sztak, mért ne sírnál. Más is azt tenné.
2022. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Párkapcsolatod hogy áll? Gyerekek?
2022. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Velem hasonló dolgok szoktak történni rendszeresen a munkahelyemen,ha a főnök valamit elcsesz mindig ramfogja és engem hibáztat,olyan dolgokat ker számon,amit nem is én csináltam, vagy például baromi lassú volt a gépem,nem vitte a programot,és még ezért is én voltam a hibás. Teljesen ráment már az egészségem is. Általában elmegy a hangulat,fel évente van ilyen,de nagyon megvisel az igazságtalanság.
2022. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg ritkán sírsz. Ezért gyűlik-gyűlik...
2022. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!