Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik barátnőm azt mondja...

Egyik barátnőm azt mondja PTSD-s lett a füllyukasztástól mikor 8 volt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már!
2022. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondtam én is neki, hogy ez nem ilyen. De azt mondta, hogy lenézem a problémáját, meg lekicsinyítem.


Biztos van problémája, ha ilyen dolgokra azt hiszi, hogy PTSD, de biztos nem PTSD a baja…

2022. aug. 21. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Hááát... ha sikítva tiltakozott, de a szülei odarángatták, miközben azt rikácsolták, hogy akinek nincs fülbevalója, az fiú, akkor nem teljesen kizárt, de akkor valószínűleg volt ott más is. Ha egyszerűen csak kellemetlen volt, mert ügyetlenül csinálták, vagy hamar megbánta, attól nyilvánnem lehet. Nyár van, tikkasztó meleg, és itt kelleti magát az a sok zamatos mentális zavar, hát csoda, hogy a barátnőd megkíván egyet? :D
2022. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Én a mai napig 28 évesen meghalok belül egy pl oltás miatt, mindig el is ájulok, vérvétel után is a padlóról kell felkaparni, szóval de, ha valaki tűfóbias akkor igenis lehet ettől ptsdje
2022. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!