Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A zártosztályról ki lehet...

A zártosztályról ki lehet hozni valakit valahogyan?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarja az orvosokat, ha nyílton kertbr mászkál a beteg.
2022. aug. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, keresztapámat idült alkoholizmussal is a zártosztályra tették.
2022. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

21

A zártat meg a nyíltat azért nagyon másként kezelik. A zártról kimászkálni nyílván nem lehet. Jobban szemmel tudják őket tartani (ez rám is vonatkozik, én írtam, hogy 2 éve ott voltam 2-3 napig). A nyílton már egy pár nap után rendes, utcai ruhát kapunk (az első pár napban pizsi-hálóing van ám ott is) és akkor előfordulHAT, hogy vki szépen kisétál a kapun.

2022. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23

Tényleg az is belejátszik az egészbe, hogy néha a nyílton nincs hely, akkor mehetsz a zártra. De mivel bírói szemle van 72 órán belül (ahogy írta vki), ezért aki nem oda való, azt átteszik a nyíltra. Ezt is írtam, hogy én magamnál sem voltam napokig (egy-két homályos, pár másodperces töredékek vannak a zártról és a szemléről, meg az első 1-2 nap nyíltról) és mégis átkerültem a nyíltra. Szóval csak úgy viccből meg passzióból nem tartogatnak ám a zárton sem senkit.

2022. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen, kisétálhat nyíltról. De akit már nyíltra tesznek, az nem veszélyeztető állapotú beteg. Én önként mentem, gyógyulni. Nem volt célom meglépni.


Ha viszont vkit hamar kitesznek zártról, nem önként van ott, megléphet. Volt aki nyílton meglépett és visszavitte mentő, mert valójában veszélyeztető àllapotú volt.


Engem zártról kiengedtek és pár óra múlva kiadták az utcai ruháim, telefonom, bankkártyát, iratokat.


Kilógtam később, de csak 50 métert, IQOS-ba való cigiért.


Másik alkalommal zártról hazakúldtek. A nyílt covid osztállyá alakult, nem tehettek át oda.

2022. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mivel nem vagy közeli (sem távoli) hozzátartozó, nem hogy nem engedik ki veled, de még információt sem kapsz az állapotáról.
2022. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!