Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem ölhetem meg magam?

Nem ölhetem meg magam?

Figyelt kérdés

Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy én mit kezdek a SAJÁT életemmel??

Tudtommal nincs senkinek joga megállítani egy öngyilkost nem? Az ő élete ő így döntött és kész.. Másokat nem veszélyeztet, nem nyilvánosan csinálja akkor miért kell közbe avatkozni??



2022. ápr. 27. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Túl sok papírmunka. Te mész a kényelmes sírba, más meg takaríthat utánad.
2022. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor hogy lenne bárkinek lehetősége közbe avatkozni?
2022. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Te intézed a saját temetésedet? Te vígasztalod az itt hagyott szeretteidet? Te intézed a hagyatékidat? Na, ezért!
2022. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tegnap végezni akartam magammal tisztességesen felkészültem meg minden és erre mi történt? Valaki ki hívta rám a helyi kékeket és itt ordibáltak hogy nyissak ajtót utána berúgták.. És mivel az egyik kocsog le akart fogni én megütöttem utána lefogtak és bevittek stb. stb. Voltam zárt osztályon is nemrég kerültem ki onnan adtak valamilyen pirulákat de nem szedtem be és mennem kéne majd bíróságra mivel "szándékosan elkövetett testi sertést követtem el hivatalos személy ellen" vagy mi a gec i volt a papíron..


Én ezt nem értem... ki hívta ki őket? Honnan tudták mit akarok? És mi közük van hozzá hogy én mit csinálok?

2022. ápr. 27. 20:37
 5/24 anonim válasza:
85%

Amúgy érdekes ebbe belegondolni hogy tulajdonképpen tényleg a te döntésed, és a halálodnak nem kéne hogy legyen értelme, erre a sok ember pedig elkezd utánad takarítani, meg hiányolni.

Megoldás: Tüntess el minden eddigi nyomot magad után, és akkor nem fognak mások szenvedni hogy elmentél.

Amúgymeg.. Ne öld meg magad, mert a halál adja az élet értelmét. A tudat hogy egyszer vége lesz, tétet ad cselekedeteidnek.

2022. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és minek fektettek be oda akaratom ellenére hogyha pár óra múlva mondták haza mehetek saját felelősségre?
2022. ápr. 27. 20:38
 7/24 anonim válasza:
91%
Fogalmam nincsen, elméletileg tényleg a te döntésed..
2022. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondom egy hozzátartozód megsejtette hogy mire készülsz, és közbelépett.
2022. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
*gondolom
2022. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Hát persze, épp megélezted volna a szikét és akkor jöttek azok a randa kékek, majd úgy meséled a sztorit, mint óvodás gyerek a napját anyunak.

A hozzád hasonló szutykok miatt nem jutnak az értelmes emberek valódi segítséghez és az ilyen hívja fel a segélyhívót is, hogy 2 percre rá figyeljen valaki.

2022. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!