Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom eldönteni...

Miért nem tudom eldönteni hogy ez most valóság vagy csak álom?

Figyelt kérdés

Tegnap este szokásos módon hazamentem kocsival, nem történt szerintem semmi különös. Hajnali 4-kor felébredtem és azonnal egy olyan felismerésem lett hogy tegnap este hazaút során bepofátlankodtam pirosnál egy kocsi elé, aki kiszállt és elkezdett beszélni hozzám, de én felhúztam az ablakot, lezártam a kocsit belülről és nem figyeltem oda rá.

De ez nem tudom hogy megtörtént-e és ez a legnagyobb baj! Nem emlékszem semmi ilyenre, szerintem hazaúton nem történt semmi ilyen, de mégis jött az a felismerés 4-kor... és mostanáig se tudom eldönteni hogy akkor most mi volt tegnap a hazaúton.


Annyit kell tudni hogy a napokban tényleg történt velem valami hasonló amire emlékszem és nagyon nem tudom magamba hova tenni (nem pofátlankodtam sehova, csak szabályosan indexelve beparkoltam valaki előtt és ő nagyon csúnyákat mondott meg fenyegetett emiatt). Ez valóban megtörtént.


De a másik dologról nem tudom eldönteni hogy mi a valóság!


Mentális beteg vagyok egyébként de nagyon nem szeretném ha valami veszedelmesebb baj is előjönne... ugye ez nem lehet annak az előjele?


Mi ez?



2022. aug. 25. 13:55
A kérdező szavazást indított:
Ez lehet nagy gond előjele mentálisan.
Akkora bajt nem jelezhet
8 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és eddig mindig meg tudtam különböztetni az álmot és a valóságot. most nem megy ennél.
2022. aug. 25. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Érdemes lenne orvostól kérdezni nem a gyk-s felhasználoktól ezt. De, igen bajt is jelezhet.
2022. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az álom és ébrenlát határán voltál, és az agyad megjegyezte emlékként, mintha megtörtént volna. Néha velem is van ilyen, nem kell túlgondolni.
2022. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott ilyen lenni, általában egy idő után rájövök, hogy az volt e, vagy sem :D
2022. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!