Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már hetek óta tart nálam...

Ez már hetek óta tart nálam ,ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Elég sokszor kell nagy levegőket vennem,mindig attól félek megfulladok,ha boltba vagyok alig várom hogy kijöjjek, állandóan halálfèlelmem van,mindig van valami ami miatt félek.

Megyek az utcán és csak úgy jön a gondolat,hogy meghalok.

Alig merek akárhová is menni, állandóan itthon,de itt is nyugtalan,ideges vagyok .

Hiába próbáltam lefoglalni magam,nem segít,akkor is van egy rossz érzés ott a lelkemnèl.

Félek,rettegek,aggódok állandóan.

Mi van velem ?😭😭


2022. aug. 26. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

A napi stressz, a számítógépezés, a telefon nyomkodás, vagy valami betegség drasztikusan lecsökkentette az energiaszintedet, alig van benned "életöröm" szerintem.

Meditálj, idézz fel magadban valami öröm-boldogság emléket, és ezt tartsd meg pár percig, ezt naponta többször csináld.

Mielőtt bemész a boltba, stb, csináld meg.

2022. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Betegség .

Van egy betegségem amit nem tudnak kezelni egyik orvos küld a másikhoz.

Lehet akkor ebbe rokkantam bele ?😞

2022. aug. 26. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha azt látod hogy az orvosok nem tudnak segíteni, és ezt alaposan végigjártad, akkor érdemes spirituális úton keresni, mert lehet valami pszichoszomatikus betegség.

Személy szerint én úgy gondolom, sok ilyen leszületés előtt beépített katalizátorunk van, ami arra inspirál majd minket, hogy befelé keressünk, szellemi útra tereljen minket a megoldásért.

2022. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez egy endokrin betegség.

Daganat.

És hiába a magas érték,egy hormon terhelés jó lett,azóta nem tudják mi van.

És az amit most át élek a félelem miatt lehet amit át élek most ,mert egyszerűen senki nem tud segíteni.

Bárcsak egy mentális gond lenne csak 😞

2022. aug. 26. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanez van nekem.

Van egy agyalapi mirigy daganatom,és nekem is most egy hormon érték jó lett és a dokik nem tudják mi van.

Szinte így vagyok én is mint te.

Nagyon elegem van hogy nem történik semmi S csak jönnek azzal hogy nem tudom mi baja legyen türelmes stb 😞

2022. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is agyalapi mirigyen.

Írok neked !

2022. aug. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!