Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szokásosam lenne egy újjab...

Szokásosam lenne egy újjab kérdésem az mentális egésség kapcsán, szerintetek mi lehet a baj velem? és pls értelemes válaszokat kérek, fölöslegesen ne pazarjátok rám az időtöket ha f@szságokat írtok.

Figyelt kérdés

Nos én lennék az egyetlen értelmifoyatékos ezen a kurvva világon, aki már többször is próbált öngyilkos lenni amiért egy idióta és képetelen ezen változtatni, felismerem magamon minden hibám, sőt pszichológushoz is járok, de ezzel nem jutok messzebb, mielőt valaki elkezdené a tipikus ,,Nincs veled semmi baj csak nincs önbizalamad" mondatot az ne is írjon, mert ő még velem élőben nem beszélt és ha beszélt volna egyből másabb véleménye lennne...

Ezt a pár mondandómon is kb 10 percig kellet gondoloznom hogy hogan is fejezzem ki a gondolataim, de sajnos még így se jutott az eszembe több mondat amivel kitudnám jobban fejezni magam, remélem érthető amit leirtam, szerintetek van még értelmem élni magányosan és szarul?


2022. aug. 26. 21:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Oh de szar hogy annnyi minden jár a fejemben mégis mikor szóba vagy irásban kell kifejeznem a gondolataim egyzserűen kiürülök, még rengeteg mindent akartam volna leirni ha az agyam is képes lenne rá, de sajnos ilyen debil vagyok :D
2022. aug. 26. 21:03
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom ha nem válaszol senki hisz kiírtam hogy csak értelemes válaszokat kérek, de nembaj legalább marad belőlem egy emlék ha esetleg korán meghalnék, hogy mekkora egy idióta pasi is voltam xd
2022. aug. 26. 21:05
 3/16 A kérdező kommentje:
Szar érezni ahogy fizikailag 17 éves vagyok szellemileg meg még a dackorszakomat élem, mi lesz így velem istenem, I guess megdöglök vagy diliházban fogom leélni az életem, jó kis lehetőségeim vannak ugye?
2022. aug. 26. 21:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez nem szeretnél elmenni?
2022. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Senkit se érőltetek hogy az én személyes f@szságaimmal erőltessem az idegzeteiket, akinek mégis van hozzáám kellő idegzete és tudása kérem válaszoljon köszönöm!
2022. aug. 26. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igazán sikerült rájönnöm, hogy pontosan mi bajod. Úgy sejtem, hogy önértékelési és önelfogadási problémád van.


Szorongásod van?


A hétköznapokban mi jelent nehézséget? Tanulás? Barátkozás?

Mondott valami konkrét diagnózist a pszichológus?

2022. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jah és nagyon rendezetlen a beszédem össze vissza beszélek így sokszor mikor magamra maradok ezen gyötröm magam hogy hogy mondhattam ekkora f@szságot stb.
2022. aug. 27. 16:56
 8/16 A kérdező kommentje:
6-6os röviden bármilyen ember is van a közelemben vagy már tudom hogy valakivel bármilyen kontaktusom is lesz ekkor előtör belőlem ez az "szellemi leépülés" reakció ami egy kb 4-5 éves gyerek szellemi szintjére jellemző.
2022. aug. 27. 17:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan még szerintem nincs mrg a diagnózis hisz még csak kétszer voltam nála terápián, de ő szerinte ez egy szociális fóbia és ő azt tanácsolta hogy járjak minné többet emberek közé és igyekezzek legalább felszínes kapcsolatot kialakíjtani velük, de pl. Tegnap elmentem a boltba akkor roszulrét tört rám hogy már bevoltam pánikolva hogy összesek végül haza kellet jönnöm úgy hogy csak néhány dolgot tudtam megvenni.


A dokim azt is tanácsolta hogy legjobb lenne nekem egy barátnőt tanálni aki majd elpicsáz mikor itthon rinyálok és nem merek eljárni bulizni stb.Ez szép is lenne, de ő ezt nem tudom hogy gondolta hogy ilyen álapotban barátnőt tanálni, szerintem régen ez 75%-ban lehetetlennek tűnt, ma pedig bruh...

2022. aug. 27. 17:14
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként a családi hátterem hasonlóan katasztrofális, egyedül élek anyámmal, aki még nálam is többet rinyál, apámat nem ismerem, valószinüleg az is épp olyan töketlen lehet mint én jelenleg a nagyszüleim meghaltak(a nagyanyám 4 évvel korábban hunyt el mint én megszülettem, nagyapám 7 éves koromban hunyt el.)


Ezek szerint árva vagyok mindkét szülőmtől, szerintetek ez befolyásolhatta vagy akár okozta az jelenlegi álapotom?

2022. aug. 27. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!