Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor múlik el a drog iránti...

Mikor múlik el a drog iránti vágy?

Figyelt kérdés
Egy évig használtam kristályt, most a 9. hónapja, hogy nem. De pár hete előjött a vágy, hogy újra csináljam.. Eddig nem volt ilyen. A gondolataim is körülötte forognak, álmomba folyton használom. Semmiképp nem szeretnék újra beleesni ebbe a hibába, nem akrom újra használni.. Undorodom magamtól, hogy mégis tudatalatt mennyire vágyom rá. Mit tegyek, hogy elmúljon? Valaki volt már ebben a cipőben?
2022. aug. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem használtam kristályt. Nekem is volt függőségem és az a helyzet, hogy minden függőség valamilyen igényeinkre nő rá. Amíg ezeket az igényeidet nem ismered fel és nem tanulod meg kielégíteni, addig vágyni fogsz újra arra, amivel sikerült korábban becsapni magadat. Merthogy a drog nem teremt jó életet, csak a látszatát adja.
2022. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalsz.
2022. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a drogosokról szóló filmekben azt mesélik "kigyógyultak", hogy soha nem lehet kigyógyulni belőle. Csak ellehet nyomni, és időd 90%-ában azt érezni, hogy jól vagy. De időről időre visszajöhet egy ilyen hullám, hogy kell és azt kell megállni. Utána megint jó lesz minden. Egy ideig.
2022. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második és a harmadik kommentelővel 100%-ban egyetértek.

A kristály egy keménydrog, sajnos csak elnyomni tudod a jó időszakaidban, de, ha jön a rossz, akkor jön a sóvárgás iránta, mert akkor jó volt, és miért ne.. Miért ne csinálhatnád egy utoljára megint? És újra beleesel az egészbe.

2022. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2,5 hete hagytam el. Rosszul vagyok. Patakokban folyik rólam az izzadtság, ráz a hideg, ég a bőröm, 2 hete fáj a fejem, nyakamon, combomon befeszülve az izmok. Most éjjel 1 percet sem tudtam aludni. Délelőtt sem.


Szorongásszintem az egekben.


Frontint is csökkentek fokozatosan. Elontrilt kb 3 hete hagytam el.


Valószínűleg összeadódtak a megvonáyi tünetek.


Neked milyen megvonási tünete volt? Meddig tartott?


Nagyon örülnék, ha megosztanád mert nem ismerek senkit, aki ezt szívta és elhagyta, be tudna számolni arról, hogy mit tapasztalt.

2022. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző

Sóvárgásom nincs.

2022. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész életedben függő leszel, legfeljebb szermentes lehetsz. De tiszta nem.
2022. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!