Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem értelmetlennek az...

Miért érzem értelmetlennek az életet?

Figyelt kérdés

Azt látom magam körül, hogy mindenkinek vannak céljai, hobbijai, örömforrásai az életben.

De valahogy nekem ezek hiányoznak, nem tud motiválni semmi, legszívesebben nem is csinálnék semmit csak feküdnék egész nap.

Ha csinálok valamit se érzem magam jól utána, hogy de jó ezt megcsináltam. Úgy érzem, hogy nekem már csak teher az élet, a létezés.

Azt se értem már, hogy mások hogy nem érzik így magukat. Nem azért mert ezt kívánom nekik, egyszerűen csak furcsa számomra már, hogy tudnak örömet találni mindennapos dolgokban.

Nem tudom én miért vagyok ilyen.



2022. aug. 28. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert nincs jövő képed.
2022. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Depresszió, beteg vagy, keress fel egy szakembert.
2022. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mintha én írtam volna... De én tényleg fekszem egész nap, annyira értelmetlennek látok mindent. Közben meg megesz a kosz, de az se érdekel... Az életnek tényleg nincs értelme, pláne ilyen tudati szinten, ami az embereknek van...
2022. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Aki nem így érzi magát, annak vannak szerettei. Neked nincsenek. Szerelmet kellene keresni. És olyan munkát, amit élvezel, és hobbit. Valami csak érdekelt régebben!
2022. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet azért van, mert nincsenek se barátaim se párom de megmondom őszintén, én már nem hiszek a szerelemben. A legtöbb ember úgyis otthagyja a másikat amikor az adott ember már nincs hasznára, ezt tapasztaltam. Nem foglalkoznak az emberek egymással csak a pénz a külső de ezek múlandó dolgok az őszinte szeretet meg olyan ritka, hogy nem hiszem, hogy megtapasztalnám.
2022. aug. 28. 17:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából egy munka se érdekel de nyilván muszáj csinálni de úgy őszintén nem tudok lelkesedést érezni főleg, hogy a legtöbb ember nincs eléggé megfizetve.
2022. aug. 28. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Az nem igaz, hogy a legtöbb ember, neked kell eldöntened, milyen emberekkel maradsz kapcsolatban. Intenzíven kell keresni, sok kapcsolatot kell létesíteni, mire egy tartós bejön.
2022. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ami érdekelt pár éve az utazás, hogy szép helyeket lássak külföldön ha így folytatódnak a dolgok valószínűleg sose lesz rá pénzem ezért arról is lemondtam.
2022. aug. 28. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Mit dolgozol, hol, és mennyit keresel. A környező országokban is vannak szép helyek, amik nem olyan drágák.
2022. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

a depresszió miatt. meg objektíve tényleg egy vicc ez a világ.

Prédikátor könyvét ajánlom, 2400 éves biztos van, a szerző szintén az élet értelmetlenségét vonta le konklúziónak (nem ilyen direkten). Utána el kell olvasni a Zsoltárokat, azokban megjelenik a fény, ti. hogy Isten gondviselő.

2022. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!