Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is értelmetlennek érzi az...

Más is értelmetlennek érzi az életét? Voltatok már úgy vele hogy feladnátok?

Figyelt kérdés
Én most tartok itt. Egyedül azért létezem még, hogy anyának ne okozzak fájdalmat. De mivel ő már nem fiatal, eldöntöttem hogy addig kitartok amíg ő van, de egy nappal se tovább. És ez jó érzés, megkönnyebbülés hogy látom a végét.
2020. ápr. 22. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Fordulhatsz segítségért szakemberhez (ha már próbáltad akkor keress másikat). Nem kell feladni.
2020. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Találd meg ami érdekel, amiben jó vagy.
2020. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam szakembert keresni, éppen váltásban vagyok, mert úgy érzem nem javultak, hanem romlottak a dolgok a mostani mellett.. Érdekelni már nem érdekel semmi azon kívül hogy anyunak a lehető legkönnyebb élete legyen. Ő éppen eleget küzdött azért hogy nekem mindent megadhasson. De ettől még elegem van a létezésből. Fáraszt, undorít, viszolygok az emberektől, iszonyodom ha egy légtérben kell lenni a munkatársaimmal, pedig jó emberek, egyértelműen nem velük van a baj.
2020. ápr. 22. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
volt, aztán kijöttem ebből az állapotból idővel.
2020. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok én is legalább már 10 éve úgy kelek minden nap, hogy jó lenne ha ez lenne az utolsó
2020. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig szenvedtem ettől az érzéstől. De rájöttem, hogy még nagyon sok mindenért élnem kell. Pszichoterápiás környezetben is sok jó embert ismertem meg, akikkel el is mélyült a kapcsolatom. Hidd el, hogy a halál nem hoz semmit. Nem arra vágyik igazából az ember, hanem egy boldog életre. Amiért segítséggel lehet is tenni. Engem megmentett. Meg a szeretteim támogatása.
2020. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,Így vagyok én is.
2020. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os boldog élet?Szerencsés lehetsz, ha neked az van.Popper Péter szerint a boldogság nem egy állapot, ilyen hogy boldog élet szinte lehetetlen.Boldog pillanatok vannak inkább az életben.Amúgy meg miért fontos, hogy mindenki "boldog" legyen?
2020. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:
Néha én is ezt érzem. Van egy autista gyerekem, egy párom aki nem ér hozzám évek óta és most még munkanélküli is lett... De Anyám még él, meg azért a gyerek szeretetet is ad, célom már nincs semmi, neki 5százalék, hogy valaha is lesz önálló élete. 42f
2020. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valahol elkeserítő hogy ennyien vagyunk, de kicsit meg is nyugtat hogy nem vagyok egyedül a problémával.
2020. ápr. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!