Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni, szorongok...

Nem tudok aludni, szorongok és unatkozok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék aludni, de minden éjjel ez van.

2022. aug. 29. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Valeriana relax és ha teheted sportolj valamit.
2022. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Unalmas olvasmányt kell olvasni, erőltetve, hogy figyelsz rá. Mindig elaludtam ilyenkor.
2022. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, mi az a fel nem dolgozott probléma, ami nyomaszt és találj rá mihamarabb megoldást....Azért unatkozol mert nincsenek céljaid, amiért napi szinten teszel. A céltalanságban pedig szorong az ember, hiszen nem tudja merre tart, mit csináljon... Ez egy spirál....Gyógyszerekhez ill. bármilyen készítményhez csak akkor nyúlj ha már minden egyebet kipróbáltál és hasztalan.
2022. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as: Én az ellenkezőjében vagyok. Pont hogy tul sok féle célom van , meg projectem és ezek miatt nem alszom. Éjjel is pörgök.
2022. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Az sem jobb :) Sokat vállalsz ;)

Valahogy vissza kellene venni, egyébként egy betegség fog megállítani :(


Ha nem tudsz kiszállni a mókuskerékből (kikapcsolódni, énidő, stb.) esetedben segíthet a Valeriana és társai, bár ezek elég gyengécske szerek, ha nagyon túlspirázott vagy, lehet nem hatnak.


De pihenni kell!

2022. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!