Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegileg kikészülhettem?

Idegileg kikészülhettem?

Figyelt kérdés
Egyetem előtt vagyok, nem sokára kezdődik. Félek az egésztől előre, attól, ha esetleg nem sikerül egy vizsga, hogy fogok utána az adott tananyagra ránézni, hogyan tudom feldolgozni a kudarcot, stb. Olyan érzések kavarognak, hogy az valami hihetetlen, s nagyon rossz. Mi lehet ez?
2022. szept. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Pedig ha normális szakra mész ott sokszor meghúznak vizsgán jpbb esetben, rosszabb esetben aláírást sem szerzel
2022. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet felesleges a feszkó. Lehet a középiskolás trauma játszik közre. Nem tudom.
2022. szept. 2. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges dolog előre olyan para helyzetet teremteni ami még csak előtted áll. Ha pedig mégis bekövetkezik, abban a pillanatban talán sokként ér majd, de jó eséllyel túllendülsz a dolgon. Hogy miért? Mert csakis abban az esetben tudsz pozitív irányba lépni, ha elfogadod a már kialakult helyzetet, és eszerint próbálsz megoldást találni rá.Pihenj, olvass, járj el szórakozni kicsit a barátokkal, csinálj bármit, ami segít leereszteni a feszültséget. Beszélgess baráttal/barátnővel, keress pozitivitást! Tudnod kell mit tudsz, vagy mit nem , és ha nem tudsz -e még rajta változtatni?! Ne feszülj be, az csak ront az egészen. A dolgok végül mindig végbemennek, így vagy úgy. Lazíts tehát!
2022. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!