Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudjam megtartani az...

Hogyan tudjam megtartani az önbizalmamat, ha folyamatosan megaláz és butának néz a tanárom?

Figyelt kérdés

Most lesz a nyelvvizsgám, amit muszáj megcsinálnom, hogy megkapjam az állást, de a magántanárom folyamatosan azt érezteti velem, hogy buta vagyok. Már nincs sok alkalmunk, ezért még kitartok, vagyis már nem lenne értelme új tanárt keresni, de akárhányszor kérdezek valamit, ami lehet butaságnak vagy túl egyszerűnek tűnik, akkor meghúzza a száját és elmosolyodik, ezzel azt kommunikálva felém, hogy buta vagyok. Máskor be is szól, hogy hogy tehetek fel ilyen bugyuta kérdést, hát nem teljesen logikus, hogy miért így vagy úgy kell valamit? A legtöbbször pedig csak arrogáns, és az az érzésem, hogy időpocsékolásnak érzi a tanítást, pedig én igyekszem, csak lehet kicsit gyengébben megy. Most volt órám, és kitaláltam, hogy időpontom van az orvosnál, hogy hamarabb szabadulni tudjak, mert végig gyomorgörcsöm volt, miután minden egyes kérdésem után felsóhajtott. Eleinte azt hittem, hogy csak túlreagálom, de most már az önbizalmam is kezd tönkremenni.

Nem kell már együtt dolgoznunk sokat, de addig ki kell bírnom azt a kis időt, mit tegyek?


2022. szept. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert gondolom olyat kérdezel, amit rég tudnod kéne, és baromi fárasztó ötvenedszer is elmondani...
2022. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ilyen fárasztó alkalmazkodni a diákhoz, akkor miért tanár az ilyen? Egyébként nem kérdezem meg ugyanazt 50x...
2022. szept. 3. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem azért hogy fölösleges köröket fusson a huszadik körül is akit tanít.
2022. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tanulásban mi a fölösleges? Egyébként meg létezik nem arrogáns módja is annak, hogy lekommunikálja velem, hogy szerinte nem haladok, vagy úgy érzi, hogy nem tud segíteni. Gondolom te sem elől álltál a sorban, amikor a megértést és a másik ember iránti alapvető tiszteletet osztogatták...
2022. szept. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!