Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Minden évbe...

Mi bajom lehet? Minden évbe egyre jobban fokozódnak ezek a tünetek, ezzel érdemes elmenni pszihológushoz??

Figyelt kérdés

Több éve tart már ez az egész.

Üldözési mánia, félelem attól hogy valaki/valakik figyelnek engem pl gyárba. Ha valakik beszélgetnek, nevetgélnek,úgy érzem mint ha engem beszélnének. Volt hogy autóval mentem, és úgy éreztem mint ha követnének...

Kényszeres gondolataim is vannak, amiket nem tudok irányítani, kényszeres cselekedetek, mimt pl megérinteni valamit, 2x, vagy 4x. Volt hogy saját magammal veszekedtem... Tudom fura.

Volt okyan is hogy belenéztem a tükörbe, és úgy éreztem mint ha nem magam látnám. A nagy tömegtől félek. Egy párszor hallucináltam is hangokat, mint ha valaki a nevemen szólítana. Van még egy két dolog, de ennyit leírok így kezdésnek.


Szerintetek ez mi???



#Mentális egésszég
2022. szept. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én javaslom szakember segítségét! Nehogy komolyabbá váljon a dolog.
2022. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj... akár kezdődő paranoid skizofrénia is lehet.
2022. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem csak sima depresszióm van. Ha komolyabb lesz, elmegyek dokihoz.
2022. szept. 5. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy csak sima depresszió, a depresszió nem játék! Hidd el, tudom, voltam depressziós, pánik beteg szorongással kísérve. Ha már tudod, hogy baj van, kérj segítséget!!!

1-es voltam

2022. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátba tudunk beszélgetni? Lenne pár kérdésem ha nem gond.
2022. szept. 5. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam! 🙂
2022. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!