Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pàrom öngyilkos lett. Èn most...

Pàrom öngyilkos lett. Èn most jöttem ki a kòrhàzbòl. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Nincs senk rajta kivül, se csalàd se baràtok. 6 ève èjjel nappal együtt vagyunk, együtt dolgoztunk. Bàrmit pròbàltam nem tudtam neki segíteni. Aztàn elutazott ès megtette. Èn sokkot kaptam, kòrháza kerültem, most jöttem haza a közösen bèrelt lakàsunkba. Csönd üressèg, senkihez se tudok szòlni. Pànikrohamaim vannak, mert felèbredek ès ràjövök hogy mi van.
2022. szept. 4. 02:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Kemény helyzet. Próbálj erős maradi! Kitartást neked. Ez még még el fog tartani egy ideig míg feldolgozod ezt, de idővel minden megoldódik és rendeződik.
2022. szept. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Szerintem ha tudsz, mindenképpen kérj szakmai segítséget! Ez nagyon nehéz helyzet. Te jó ég! Ha segít, innen is beszélhetsz bárkivel. Akár vepem is. De még jobb volna egy hozzáértő, aki át fog segíteni a nehezén.

Nagyon kérlek légy erős és próbálj kicsit elhatárolódni mindettől. Tarts ki, és nagyon-nagyon keresd a kiutat ebből a helyzetből.

2022. szept. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Nem tudom mihez kezdjek, nincs se baràt se ismerös ülök a lakásban kattog az óra ennyi. Úgy érzem hogy megörülők. Ráadásul otthonról dolgoztunk együtt egy kisvállalkozás. Egyedül nem is tudom csinálni meg nyilván most nem is vagyok olyan állapotban. Nem csak a párom hiánya hanem az is dühít hogy nagyon nehéz anyagi helyzetben hagyott itt.
2022. szept. 4. 05:34
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Megértem, de héj! Bár elég közhelyes, de végül minden a helyére fog kerülni. Most egyenlőre pihenj sokat. Sírj, egyél, hallgass zenét.
2022. szept. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Pszichológus?
2022. szept. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
38%
Keress egy csoportot a neten ahol írogathatsz,vagy aki élőben is találkozna veled,aki hasonlót élt át ,vagy hirdetést adj fel,csak van ami éltessen. A vállalkozáshoz is,hirdetést ha nem tudod egyedül csinálni vagy más munka után kell nézned ez miatt? :( amugy voltak előjelei? Miért tette,nem volt boldog,hogy együtt vagytok,otthon dolgoztok stb?
2022. szept. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 vantel ***** válasza:
18%

Évek óta együtt vagytok,nincsenek barátok.

Ezek szerint zárkózottak és antiszociálisak voltatok.

Nem lesz könnyű ha igaz a történet!

2022. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz. Igen nehéz életünk volt, engem az apám hagyott el, neki az anyukája halt meg. Sose volt családunk, csak egymás… Igaz barátaink nem voltak, inkább csak ismerősök. Mindenki más igen mi zárkozottak voltunk a rossz tapasztalatok miatt.
2022. szept. 4. 06:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta még régebben hogy sose volt igazán boldog a nagyon rossz gyerekkora miatt, aztán a felnőttkora sem úgy alakult. Azt hittem én tudok adni neki annyi örömöt hogy ne ez legyen. Írt egy utolsó üzenetet amiben azt írta hogy sosem tudta megoldani a gondjait. A kapcsolatunk se ki tudja kitölteni az űrt ami benne van
2022. szept. 4. 06:50
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
A vállalkozással kell kezdeni valamit, különben az adók és a rezsi még lehetetlenebb helyzetbe sodornak. Azután/amellett keress állást és kérj segítséget a háziorvostól: beutalókat, gyógyszert. Pszichológus kellene, hogy lelkiekben fel tudd dolgozni, ami történt és ami ezután még jön. A nyugtató/altató sem az ördögtől való egy ilyen helyzetben. Sajnálom!
2022. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!