Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pàrom öngyilkos lett. Èn most...

Pàrom öngyilkos lett. Èn most jöttem ki a kòrhàzbòl. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Nincs senk rajta kivül, se csalàd se baràtok. 6 ève èjjel nappal együtt vagyunk, együtt dolgoztunk. Bàrmit pròbàltam nem tudtam neki segíteni. Aztàn elutazott ès megtette. Èn sokkot kaptam, kòrháza kerültem, most jöttem haza a közösen bèrelt lakàsunkba. Csönd üressèg, senkihez se tudok szòlni. Pànikrohamaim vannak, mert felèbredek ès ràjövök hogy mi van.
2022. szept. 4. 02:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez borzaszto lehet. Kitartást,de sajna ebbe a helyzetbe nehéz tanácsot adni. Engem a párom elhagyott és még így is nagyon szarul vagyok. Keress egy pszihologust. Talán könnyebb lesz feldolgozni,ha egyáltalán fel lehet az ilyet. Írják hogy idővel jobb lesz. Hát nekem a szakítás nem lett jobb hiába tellik az idő.
2022. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
15%
Próbálj nyitni az emberek felé.
2022. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Részvétem, nyilván nem könnyű helyzet!

Ha viszont túl akarsz ezen lépni, szembe kell nézned a múltaddal, a hibákkal. A leírtak alapján - attól tartok - nem építettétek fel jól az életeteket. Túlzottan egy lábon éltél és ezt a lábadat kihúzták alólad, s nem maradt semmi.

Mielőbb pótolni kell a kimaradt szociális ingereket, mert ezek nagyon sok hiányt és rossz érzést kezelni tudnak. Mielőbb, annál jobb. Meg kell tanulnod újra szocializálódni, hisz teljesen elszoktál az emberektől. Mindenképp ezt az utat javallom...

2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Ez a történet ennek a kérdésnek a folytatása?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Bocsánat az offért (előző vagyok). Ide mindenképpen már pszichiáter segítsége szükséges,aki beállít neked egy optimális adagot. Előszőr valószinűleg nyugtatóval fog kelleni szedni az antidepresszánst majd ha jobb lesz lasaan redukálja az antidepresszáns mellett. Saját bőrömön tapasztaltam meg és azért merem ajánlani. Először én is kerültem, de végül rászántam magam, mert már mindent kipróbáltam előtte.
2022. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a másik kérdésedet!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A kislányod miatt ki kell tartsál, nem adhatod fel miatta mostmár ha így alakult. Tudom hogy nagyon nehéz de kérj szakembertől segítséget és ha már kezelés alatt állsz akkor kezdd újraépíteni KETTŐTÖK közös életét! Később akár még boldog is lehetsz, a kislányoddal.

Én pontosan tudom hogy milyen az amikor mások miatt nem adhatja fel az ember, én egy nagyon szuicid ember lennék de a szüleimnek csak én vagyok és miattuk nem gondolhatok magamra… talán magasabb oka vannak ahogy ez így alakult, mert ha ők nem lennének már kiléptem volna rég és nélkülük bármikor ki is lépnék. De egyszerűen nem bírom megcsinálni velük ezt, hogy ekkora fájdalmat okozzak nekik. Szóval maradnom kell, és szenvednem.

Egy a lényeg: a kislányod miatt tarts ki!!! Lehet szemétség amit most mondok de talán jobb is hogy megszabadultatok egy ilyen instabil apától, legalább a jelenlétével nem okoz több traumát meg kárt a kislány lelki fejlődésében. Nem férfi volt az ilyen és nem egy apakép.


Sok sikert és fel ne ad!!!


26/n

Szilvi

2022. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!