Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felek attol hogy bantok...

Felek attol hogy bantok valakit. Ez kenyszergondolat lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok mar tobb honapja kuzdok egy bizonyos gondolat ellen az elejen ugy indult feltem hogy bantom magam kiugrom az ablakon stb.. aztan atment abba hogy feltem hogy a paromat es mas embereket bantani fogok.. felek magamtol hogy megteszem pedig nem szeretnek ilyet tenni. Ezt le lehet gyozni gyogyszer nelkul?

2022. szept. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen menj el orvoshoz. Csak részletes kikérdezés után tudja eldönteni, hogy mennyire komoly a baj...
2022. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Neked orvosra van szükséged mielött kinyírsz valakit sűrgősen!!!
2022. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok már ilyet neki, nem fog kinyírni senkit.

Pszichológus mihamarabb, de igen, ez kényszergondolatnak hangzik, nagyon stresszes vagy mostanában, szorongsz?

Ne aggódj, nem teszed meg, a saját elméd kínoz ezzel.

2022. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igeen volt 2 panikrohamom 3 honapja. Utana kezdodtek ezek a szorongasok felelmek :(
2022. szept. 8. 21:40
 5/5 anonim válasza:

A pánikroham miatt kezdődött. Nekem is. Én is pont ma féltem ilyentől.

De régen is volt ilyen bajom,14 évig szedtem antidepresszánst, és nyugtatót sajna

De nem bántottam soha senkit akkor sem, és ma sem.

Ez kényszeres gondolat, ami gyökeret ver, és tök nehéz elterelni.

De nem történik meg. Ahogy az sem ha valaki szívrohamot panikol, de nem kap igazából. Stb

.

2023. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!