Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok megnyugodni,...

Miért nem tudok megnyugodni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges voltam egész nap és egyre rosszabb, tegnap este is olyan rossz feszült érzésem volt, hogy már azt hittem nem bírom tovább. Akárhányszor megpróbálok megnyugodni, jön egy felzaklató gondolat és már érzem ezt a feszültséget a mellkasomban ami nem akar elmúlni. Aludni is csak 3 órát tudtam olyan érzés mintha belülről kínozna valami folyamatosan.

Reggel még volt egy kis motivációm takarítottam most meg úgy érzem semmit nincs kedvem csinálni, semminek nincs értelme.

Az előbb még éhes voltam gyorsan ettem is most meg hányingerem van.

Nagyon rossz érzésem van valamiért és félek, hogy nem fog elmúlni soha, mi lehet ez? Hogyan nyugodjak meg estére, hogy tudjak aludni?



2022. szept. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Fáradj el annyira hogy este majd ágyba dőlsz mi egy fadarab.
2022. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-es tanácsa is kipróbálható. Ha nem segít, gyógynövények + melatonin segíthet. Ha ezek sem, és rendszeresen vagy rosszul, akkor menj el szakemberhez.
2022. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!