Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terápiás kutya DIDhez?

Terápiás kutya DIDhez?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a személlyel meg kell ismertetni a kutyát, de ha valaki DID-es és több személyisége van, belezavarodik a kutya?

Lehetséges ez?



2022. szept. 10. 13:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha leírom, hogy PTSD, BPD, ASD, akkor is intelligensnek akarok tűnni?

Nem. Csupán kérdeztem valamit

2022. szept. 10. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Senki nem használja azt hogy DID. A borderlinet is ki tudja mindenki írni úgy gondolom. És a kutyát sem érdekli egy gyakorlatilag nem létező betegség annyira extrémen ritka.
2022. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Mi baja van az itteni embereknek? Szinte minden kérdés alatt csak az okoskodó beszólásokat látni az utóbbi időben. Gondolkodtam, hogy írjak e, mert a kérdésre sajnos nem tudom a választ (egyébként figyelem), de nem tudtam már szó nélkül hagyni... Nagyon szánalmas lett az oldal színvonala. Hiszed vagy sem kettes, van akit érdekel, én is ezért figyelem. Ha téged nem, csendben lapozz tovább. Tudom, hogy amit írok, süket fülekre talál, de katasztrófa ami itt van, és muszáj volt.
2022. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!