Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Általánosságban jól vagyok, de ettől még jól esne valakinek kibeszélni a mindennapi problémáimat, átbeszélni egyes dolgokat a magánéletemből, viszont amint elmegyek egy pszichológushoz, elkezdek rosszul lenni, mert nagyon nem viselem jól, amikor elkezdenek turkálni az érzéseimben, ilyenkor azt érzem, hogy valami nincs rendben velem, volt hogy pszichoszomatikusan is rosszul lettem. Semmi olyanról nem esett szó, de a tudat, hogy pszichológushoz járok, megrémít. El is kezdek különböző tüneteket produkálni, felnagyítani dolgokat, amik valójában nem okoznak gondot az életemben. Amikor abba hagytam egy hosszabb terápiát, sokkal jobban lettem, mint amikor jártam.

De mint írtam, szükségem van arra, hogy valakinek ventilláljak.

Ilyen esetben mit tehetnék?


2022. szept. 10. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi pontosan a gond?

Családi háttér, iskolai gond, pasi/nőügy?

2022. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindháromból egy kicsi, de nem súlyos problémák.
2022. szept. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!