Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek állandóan lehangolt és szomorú?

Figyelt kérdés
Semmibe sem lelem örömöm, szinte semmi se érdekel, állandóan rossz kedvű vagyok és fátadt.

2022. szept. 11. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Érdemes lenne valami olyan új tevékenységbe, hobbiba belefogni, ami odafigyelést igényel és eltereli a gondolatokat a sötét hangulatú hétköznapokról és sikerélményt adhat. Ilyen lehet a sport, a kézműves tevékenység, vagy valamilyen hangszeren tanulni, stb.

De megfontolnám a szakember bevonását, mert van, hogy testi folyamatok tünete a mentális rosszullét. És egy pszichológus is sokat segíthet.

2022. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Egy verkepet csináltass,szedj multivitamint, magnéziumot és amit az egyes mondott fogadd meg a tanácsait. Orbancfu teát próbáld ki. Én a kisállatokra esküszok,a kutyám miatt kimozdulok,nekem o az antidepi.de bicajozni is szeretek.
2022. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!