Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy egy ember...

Létezik olyan hogy egy ember belehal a toxikus környezetbe (család)?

Figyelt kérdés

Nem fizikai bántalmazás miatt mert olyan nincs ott.

mondjuk súlyosan megbetegszik testileg emiatt, vagy olyan mentális bajai lesznek még pluszban ami miatt elveszti a kontrollt, képtelen lesz folytatni az addigi életét és esetleg öngyilkos lesz vagy bármi ilyesmi



2022. szept. 13. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Létezik és ismertem is ilyet
Létezik szerintem
Nincs ilyen
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, majdnem belehalt, szerencsére még időben lépett.
2022. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Testileg halt majdnem bele vagy öngyilkossági kísérlete volt? Gondolom utána lépett mert úgy gondolta hogy ami sok az sok.
2022. szept. 13. 09:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Testileg közvetlenül nem betegszel meg emiatt. A rossz körülmények miatt legyengülhet az immunrendszered, de még akkor is nagyon csekély az esélye, hogy bármi halálosat elkapsz.

Reális esélye leginkább annak van, hogy a környezet miatt kialakuló mentális problémák végül öngyilkossághoz vagy valamilyen szer túladagolásához vezetnek.

2022. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Psycho ***** válasza:
Igen létezik. Hadd ne emlékezzek a pontos adatokra, vagy 8 éve olvastam még egy kutatást erről az egyetemen. Nem bántalmazott, de érzelmileg/kötődésileg rendkívül elhanyagolt körülmények közt élő gyerekek életét vizsgálták. Árvaházakról beszélünk, ahol egy ápolóra több tucat gyerek jutott. Az ő köreikben a halálozási arány jóval magasabb volt, mint normál körülmények közt élők körében. Emlékeim szerint fizikai körülményekkel ez nem volt magyarázható, mert pl. élelmiszer és orvosi ellátás biztosított volt.
2022. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4- te a napiszaros Psycho vagy? :D
2022. szept. 13. 13:16
 6/10 Psycho ***** válasza:
31%
Nem 😅 Őszintén szólva nem tudom az ki vagy mi
2022. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, letezik. Nekem az Edesanyam mergezo! 48 evembe telt, hogy egyaltalan megertsem a helyzetet! Komoly lelki karosodast okozott. Meg nem haltam bele fizikailag. De nagyon komoly problemakat okozott. Maganyos maradtam, mert mindig elmondta, hogy biztosan nem kellek senkinek. Elhittem. Aztan jottek a emesztorendszeri, nogyogyaszati gondok. Csokkentem a kapcsolatot, de teljesen megszakitani nem tudom. Egy volt baratom nyitotta fel a szememet msgamtol nem vettem eszre. A valasz egyertelmu : igen
2022. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
43%
Kevés rá az esély. Elképesztő, hogy az emberi test mi mindent ki nem bír.
2022. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cséry Eszter esete. Az egész orvosi közösség rajta röhög a környéken. Az anyja szidja a "hülye orvosokat", közben ő a mérgező szülő.
2023. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!