Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tanulmányi eredményem miatt...

A tanulmányi eredményem miatt nem szeretnék többet élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rosszak a jegyeim, már az iskola kezdetekor, és a szüleim olyanokat vágtak hozzám amik miatt tenném meg ezt..
2022. szept. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel a 112-t.
2022. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűbb lenne tanulni nem?
2022. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálatos,hogy a szuleid nem támogatnak eléggé.az eredmények csak eredmények,nem gátolják a további életed! Kívánom,hogy találd meg az utad és kívánom neked,hogy a szuleid is megértsék mennyire nem fontos az ami miatt az egyetlen életed akarod eldobni! Ne tedd keresd a lehetőséget,hogy jobb legyél és megtalad a te utadat ami a boldog élethez vezet!
2022. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
bunyózz
2022. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit fura hogy szerinted ez jobb mint tanulni... Én annó megcsináltam a leckét óra előtt és átolvastam a dolgokat egyszer, aztán mindig meglett a 2-3, néha még a 4-es is. Szüleid nagyon megrokkannak majd, ebbe belegondoltál? Vagy csak ez amolyan kamasz dráma?
2022. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha öngyilkossági gondolataid vannak, hívd fel a 116-123at!
2022. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!