Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hazudtam a tanulmányi eredmény...

Hazudtam a tanulmányi eredményeimről a pszichológusnak számít ez valamit?

Figyelt kérdés
Rámondtam hogy kitűnő voltam, közben 4es tanulo voltam általános ötödiktől kezdve
2017. márc. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számít. Ha ilyen apróságokban hazudsz, akkor látszik, hogy nem tudod magad felvállalni előtte, nem tudsz őszinte lenni, próbálod magad minél jobb színben feltüntetni, akár a valóság megváltoztatásával. Így aztán később sokkal fontosabb, a közös munkátok szempontjából is fontos dolgokban is hazudni fogsz neki. Ha nem bízol meg benne, ha nem tudod önmagadat teljes mértékben felvállalni előtte, akkor teljesen felesleges időpazarlás, hogy nála jársz. Szerintem használd ki a pszichológus adta lehetőségeket, mert sokat fejleszthet rajtad.
2017. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is problémám hogy nem bízok az emberekben, és felvállalni se igazán merem magam,önértékelési gondok ilyen apró dolgokban füllentek, kövi alkalommal elmondom
2017. márc. 12. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó és bátor dolog, ha a következő alkalommal be tudod ezt vallani neki! Apróságról van szó, hidd el, a megítélésedben semmin sem változtat, viszont egy nagyon nagy lépés tőled! A pszichológus nem azért van, hogy értékítéletet mondjon rólad, hanem azért, hogy az ő segítségével tudj munkát végezni magadon. Ha nem vagy őszinte önmagaddal vagy vele, akkor az gátat szab a hatékony munkának, a fejlődésnek, mindennek. Bátran merj az érzéseidról, az akadályaidról beszélni neki, hiszen pont ezért van ott! Használd ki, hogy itt egy ember, akinek mindent elmondhatsz!
2017. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit nem bírsz beismerni, hogy 4-es tanuló vagy, mi lesz más dolgokkal? Folyamatosan hazudni fogsz mindenben egész életed során.
2017. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Számít bizony. Benne van az apróbetűs részben, hogy ha hazugságon kapják a pácienst automatikusan 20%-kal emelkedik a díj.
2017. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös

Miért lenne benne? Azt sem lehet tudni, hogy kötött-e szerződést. Èn egyetlen terápiámnál sem.

Ha lenne is ilyen, nem hiszem, hogy van benne apróbetűs rész.

Az is lehet, hogy ingyenessé jár.

2022. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!