Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírok figyelni és...

Miért nem bírok figyelni és tanulni?

Figyelt kérdés

Hali! szóval 8.-os vagyok ugye most fogok menni középsuliba.

Szóval az a bajom ami a cím be is van miért nem bírok figyelni és tanulni? tehát van 3 gyengém : matek,kémia,föci


ezekből nagyon lerontottam most magamat. Matekból nem értem h miért van ez járok külön matektanárhoz iskolába is folgalkozik velem a tanár és mégis 1 est írok szinte minding NEM VAGYOK KÉPES EGY ROHADT 2-EST ÍRNI!!! nem tudom miért van ez. A másik ugye a kémia érdekes h elméletből írtunk és ugye nagyon sok elméleti dolog van. Könnyen összekeverem és ezért szintén 1 est 2 est írok belőle és már tele van a tököm ezzel. Nos föci.... Itt a 2. félévben a tanár volt a szemét mert a megyékből írtunk és aki egy kötöjelet kihagyott annak 1 est adott pedig mindent jól leírt. van 3 masom is belőle az viszonyalg jó volt. tehát a föcit nem nagyon kelll komolyan venni (itt a kérdésben) ebből lazán tudok javítani. Szóval ink a kémia,matek ra vagyok kiváncsi hogy miért nem tudom megtanulni?


köszönöm a választ!



2014. ápr. 22. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Az agyad nem tud ráállni. Nem érdekel téged. Ugyanígy voltam vele mind általánosban, mind középsuliban. Kémiából buktam, matekból szinte minden évvégén úgy izzadtam vért az utolsó hetekben, hogy nehogy meghúzzanak. Én is különtanárhoz jártam 5-es korom óta. Középsuli végén azt mondta a matektanárom olyan szakmát válasszak amelyiknél nem foglalkoznak számokkal :D Szerintem tuti így fogsz átbukdácsolni 18 éves korodig te is :D Viszont van esélyed arra, hogy valami csoda folytán rákapj az ízére és onnantól elkezded érteni, valami szikra, lökés kell neked lehet. De sok szerencsét! :D
2014. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:DD ismerős sztroi :D köszönöm a biztatást :) :D
2014. ápr. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!