Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok ember itt miért parázik...

Sok ember itt miért parázik folyton, hogy ő aztán skizofrén?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert ugyanaz az ember ír ki többször ugyanazt a kérdést csak máshogy megfogalmazva. Van hipohonder akinek mindig van valami baja; azt hiszi belement a szájába a szilánk, vagy végbélrákja van, agydaganatos...
2022. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy hipochonderek. De akkor több fiókja van, mert néha a nevek is kivannak rakva, onnét tudom, hogy más.
2022. szept. 17. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Akinek sok az ideje, és unatkozik, nem mellesleg vannak társasági problémái, az élvezi hogy válaszolnak neki, és több fiókkal több kérdést tud feltenni. Így nem kell egy órát várni, váltani meg gyorsan lehet...
2022. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert mondjuk olyan dolgok történnek vele amiktol olyan tünetei lesznek mintha skizofrén lenne
2022. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Általában olyasmikről olvasok, hogy félig alszik és akkor hall hangokat, de az normális félálomban.

Vagy azt hiszi, hogy róla beszélnek a kollégái és ennyi.

2022. szept. 17. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Az nem skizofrénia ha azt hiszi a kollegák róla beszélnek... Nekem is volt már ilyen.
2022. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom. De itt folyton ezen paráznak. Vagy van, hogy a kérdező kirak egy kérdést, hogy mi a baja és mindegyik komment szerint skizofréniája (!) van. Durva


Szerintem mindenkinek volt ilyen, hogy azt hitte róla beszélnek.

2022. szept. 17. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve pszichotikus betegsegekbol nem csak a skizofrenia letezik. De a halucinacios tunetek az atlag embernek egyenlo a skizofreniaval. Meg vannak aki hipochonderek. En is volt multkor random olyat hallottam, ami nem is volt. Ilyenek elofordulnak, foelg ha valaki kicsit zaklatottabb idoszakat eli, mentalisan kimerult, keveset aludt.

Lattam pszichotikus beteget mar hallucinalni...abban az allapotban nem gyakorizni szoktak az emberek, hanem a csaladtagok, kornyezete all ertetlenul, tarcsazza a mentoket.

Nem mondom biztos van enyhebb eset, de altalaban nem fog senkinek megfordulni a fejeben h akkor tuti haluzok, oh skizofren lehetek....sztem akinek van annyi ep esze meg az nem is akar ezzel szembesulni. Volt olyan,aki ahelyett h element volna orvoshoz/pszichologushoz inkabb itt akarta bebizonyitani. Kinda sus.

Nem tudom h kinek miert kell ez cimke, nagyreszuk tulreagalja fixen, meg nem megszolasbol de vki meg autista.

2022. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, Jól megfogalmaztad, köszönöm! Kár, hogy nem lehet itt top kommentet választani.
2022. okt. 4. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rosszabbul érzed tőle magad, kérlek ne vedd be. Nem mindenkinek válik be az antidepresszáns.
2022. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!