Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért igénylem a lelki bántalm...

Miért igénylem a lelki bántalmazást?

Figyelt kérdés
Nehéz volt rájönni de igen is igénylem hiába fáj nekem ez kell. Mindig keresem az olyan helyeket ahol elhordanak és bántalmaznak hogy utána egy szarnak tartom magam és iszonyúan elkezdem gyűlölni magam amiért nem tudok megfelelni a magas elvárásoknak. Mondjuk ebbe nőttem fel nem is tudom milyen a szerető közeg de nem is hiányzik mert nem ismerem. Mitől lehet ez hogy nekem ez kell. Ha ha vki szeretettel fordul felém abba belerugok és elfordul tőlem. Persze nem tudatos csak vizsgálat után vettem észre a mintázatot

2022. szept. 18. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég hülye vagy. Ha nem változtatsz sosem lesz normális életed.
2022. szept. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
#1 nem hülye. Ebben nőtt fel, erre van igénye. Sajnos nekem is elég maximalista és távolságtartó apám volt, így engem férfiakban is ez vonz. Pedig tudom, hogy csalódás lesz a vége. Aki jól bánik velem, az nem kell, nem tudom szeretni. Kérdező szerintem pszichológushoz kéne fordulnod minél előbb!
2022. szept. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Azt kell látni, hogy igazából nem kellene, hogy szükséged legyen rá. Ha gondolod, írj privit, szívesen meghallgatlak
2022. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2

De hülye. És te is az vagy. Neked se lesz normális életed.

2022. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A harmadik mondatodban meg is válaszoltad a saját kérdésed. Azért keresed a bántalmazó kapcsolatokat, mert ebben nőttél fel, ez lett a mintád. Nagy lelki erő és sok-sok énmunka, esetleg egy pszichológus segítsége kell ahhoz, hogy ezzel szakíts.
2022. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Megválaszoltad magadnak a kérdést,mert ebbe nőttél bele,ezt ismered.De pszichológus valószínűleg tud segíteni
2022. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

#4

Nem mindenki nő fel egészséges környezetben, sőt, az emberek többsége nem. Ezért van, hogy sokan olyan párral vannak, akikről lehet tudják, hogy nem jó nekik, mégis erre van szükségük. Hozzáteszem vadidegenek lehülyézése sem arra utal, hogy te rendben lennél mentálisan, úgyhogy nézz magadba, mielőtt ítélkezel.

2022. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 robetko ***** válasza:
77%
A kérdező, a 2-es meg a 4-es keressen fel egy szakembert. A hetesnek van igaza.
2022. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!