Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok ti hogy tudjatok...

Lányok ti hogy tudjatok kezelni, hogy csunyak vagytok? Mit csinaltok? Tanacsok? Felkotott hajat h oldjatok meg?

Figyelt kérdés

Eleg csunya joszag vagyok, es mar hosszú ideje szenvedek. Szégyellem magam, szegyenlek kimenni, ha ki megyek csak is maszkban, ugyanígy a munka is csak maszkban. Az utóbbi idoben egyre rosszabbul kezelem a dolgokat, es mar itthon is erzem a kesztetest hogy maszkot hordjak. Ha maszk nelkul kellene elmennem valahova nem tudok, ram jon a pánik roham. Ugyhogy ez is esélytelen, vagy elotte bogok egy félórát es utana. Nagyon szeretnem felkotni a hajam de igazan egy ocsmany jelenseg vagyok alapjaraton is de felkotott hajjal egyenesen undorító. Jarok neha kondiba, de ha latom hogy milyen gyönyörű lanyok jarnak oda, el is megy a kedvem, vagy csak szimplan ram jon a remegés, hogy meg ide sem szabadna jarnom mert ocsmany vagyok es ide is csak a szepek jarhatnak.

Nektek vannak ilyen gondolataitok? Ha igen mit csinaltok ellene?



2022. szept. 18. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Pszichológussal beszélj!

Testképzavar.

2022. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez már tényleg testképzavar, nem vagy csúnya. :) Régen én is nagyon ocsmánynak éreztem magam, pedig csak azért tűntem annak mert görnyedten mentem, nem néztem mások szemébe, csak mocsogtam az orrom alatt, nem volt hozzászólásom vagy ha igen, kiröhögtek mert az tőlem szoktalan volt.


Évek kérdése de már nincs ilyen szerencsére, sokszor menőnek érzem magam. :))

2022. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
pszcihológus, hosszú arcba lógó haj. Ez a 2 segített.
2022. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Én kövér vagyok, ami ugye már csúnyának számít. De ilyen hülyeségek eszembe sem jutnak.
2022. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Elfogadtam. Van férjem, egy mások szerint is gyönyörű kislányom. Ez sokat segít. De attól még bányarém vagyok.
2022. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy mi a csúnya, az erősen relatív... Vékony/kövér, kis mell/hatalmas, stb.; a férfiak sem egyformák; egyik ezt szereti, a másik meg azt. Nyílván nem a Brad Pitt fog rohanni utánad, de azért az élet sem áll meg, annyira biztosan nem rossz a helyzet.

Ne görcsölj ezen.

2022. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
5 vagyok. Nekem pl az arcom csúnya. Ez van.
2022. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Kíváncsi vagyok, mit jelenthet nőből a csúnya. Életemben nem láttam még olyat, maximum igénytelent. Ezek alapján nem tűnsz annak.


(Egy VALÓBAN ronda férfi)

2022. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy vannak csúnyák. Hiszen ha belegondolunk, hogy vannak szép emberek, akkor kell, hogy legyenek csúnyák is. Ez a világ rendje. Yin és yang. Nappal és éjszaka. Világos és sötét. A szürke zónában vannak az átlagosak, akik egyéni megítélés és vélemény szerint egyes embereknek tetszenek, másoknak nem.


Ha csúnya vagy, ne foglalkozz ezzel. Próbálj meg vmi olyasmit kezdeni magaddal, ami számodra elfogadható vagy nem annyira ronda. Ha le szeretnéd vágatni a hajad, vágasd le. Ha meg akarod növeszteni, növeszd meg. Ha ki akarod festeni magad, fesd ki. Ha semmit nem akarsz csinálni, ne csinálj semmit. Éld az életed. Foglalkozz más dolgokkal. Egyél jókat. Táncolj. Olvass jó könyveket. Keress barátokat.

2022. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem is az arcom csunya nagyon. Nekem is mindig arcot takaro hajam van.

Baratokat nem tudok keresni, mert elszigetelem magam. Megszolalni sem merek, mert a hangomat is szegyenlem.

2022. szept. 18. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!