Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok ti hogy tudjatok...

Lányok ti hogy tudjatok kezelni, hogy csunyak vagytok? Mit csinaltok? Tanacsok? Felkotott hajat h oldjatok meg?

Figyelt kérdés

Eleg csunya joszag vagyok, es mar hosszú ideje szenvedek. Szégyellem magam, szegyenlek kimenni, ha ki megyek csak is maszkban, ugyanígy a munka is csak maszkban. Az utóbbi idoben egyre rosszabbul kezelem a dolgokat, es mar itthon is erzem a kesztetest hogy maszkot hordjak. Ha maszk nelkul kellene elmennem valahova nem tudok, ram jon a pánik roham. Ugyhogy ez is esélytelen, vagy elotte bogok egy félórát es utana. Nagyon szeretnem felkotni a hajam de igazan egy ocsmany jelenseg vagyok alapjaraton is de felkotott hajjal egyenesen undorító. Jarok neha kondiba, de ha latom hogy milyen gyönyörű lanyok jarnak oda, el is megy a kedvem, vagy csak szimplan ram jon a remegés, hogy meg ide sem szabadna jarnom mert ocsmany vagyok es ide is csak a szepek jarhatnak.

Nektek vannak ilyen gondolataitok? Ha igen mit csinaltok ellene?



2022. szept. 18. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

5,7 vagyok.


Azért ez már túlzás.


Eljönnél a munkahelyemre,és látnád,milyen nők dolgoznak ott, meglepődnél. (Gyár,de nem írom le a nevét )

Érted..kövér is,csúnya is,öreg is.. és kihúzva magát sétál. Ilyen helyre kellene jönnöd.


De először pszichológus.

2022. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ok h tudták ezt elfogadni? En nem tudom. Es időről időre csak egyre rosszabb
2022. szept. 18. 21:16
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom. De komolyan, minél csúnyább, annál jobban nagyra van magával.
2022. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mennyire tudod magad elfogadni, nagyban függ attól, milyenek a környezeted visszajelzései, elfogadnak-e, szeretnek-e. Ez pedig függ attól, hogy te hogy viszonyulsz hozzájuk. Ez igazából egy ördögi kör.

Tehát légy nyitott, kedves, pozitív és akkor szeretni fognak, és így te is szeretni tudod magadat.

2022. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

14-es tök jót írt. Annyit még a csúnyaság kérdéskörhöz, hogy én fiatal lány és nő koromban kifejezetten csúnyának láttam magam. (Nem voltam az.) Most visszanézegettem a napokban a régi fényképeimet és ELKÉPEDTEM, hogy mennyire csinos voltam. (Az alakom mindig is nagyon jó volt. Az arcommal voltam én is elégedetlen.) Nem is tudom, hogy miért gondolhattam azt, hogy csúnya vagyok, mert a családtagjaim meglehetősen szép vagy jó külsejű emberek (apám inkább átlagos, de anyám egy kifejezetten szép nőnek számított min. 50, de inkább 60 éves koráig, tesóm jóképű, unokatesóim szintén jól néznek ki, vannak közöttük kifejezetten szép / jóképű emberek is).


Én alapból feltételeztem, hogy csúnya vagyok (megvolt az oka, a szüleim soha nem dicsértek, pasijaim nem dicsértek, nagyon pattanásos volt a bőröm, ami azért nem volt egy nagy öröm). És ennek megfelelően is viselkedtem. Ha vki esetleg azt merte mondani, hogy jól nézek ki, vagy közelített felém, akkor automatikusan, azonnal hülyének gondoltam.


Szóval így látatlanban nem tudhatjuk, Kérdező, hogy tényleg csúnya vagy-e (lehetséges) vagy csak ezt hiszed magadról, de akár így, akár úgy, ELFOGADNI vagy jobban elfogadni magad, rajtad áll. Hidd el.


És amit 11-es írt, az is nagyon igaz. A napokban vett előttem a kínaiban egy kb. 70 év körüli, borzas, kellemetlen külsejű nő (néni?) egy durex mittómén mit (síkosítót vagy vmi hasonlót) és úgy feszített ott, mintha ő egy 20 éves, bombatestű, k.rva szexi fiatal nő lenne és aznap éjjel az új fickójával vmi maratoni szexcsatára készülnének. Komolyan sokat kellett gondolkoznom rajta, hogy vajon a nő (néni?) magának veszi-e a cuccot, de eléggé úgy tűnt. (És egyébként ezzel SEMMI baj nincsen.)

2022. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!