Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy változzak meg ? Szükségem...

Hogy változzak meg ? Szükségem van a segítségre.

Figyelt kérdés
Szeretnék megváltozni, de nem megy. Nem tudom mi van velem, de segítség kell. 17 éves lány vagyok és szenvedek magamtól néha, szerintem két személyiségem van. A másiknak más a neve, öregebb és más. Azt tudom hogy gyűlöl engem. Szorongok, pánikbeteg vagyok. Anyától segítséget kértem de annyit mondott hogy segítseg magamon és Isten is megsegít. Nem hiszek ebben. A barátnőm azért hagyott el mert megakartam fojtani, mármint nem teljesen én. Fogalmam sincs sokszor, hogy mitörténik. Nem tudom leírni. Kaotam beutalót a pszichiátriára a háziorvosomtól illetve felírt valami gyógyszert de anya nem mondja el mit és elutasította. A szüleim az mondják minden rendben velem és csak serdülök meg tini vagyok. De van egy olyan érzésem, hogy álmában inkább elvágom a torkát... csomó erőszakos gondolatom van. Csomót meg is tettem, egy barátom sem maradt. Napok óta nem tudok aludni... borzalmas. Mit tegyek ? :,(

2022. szept. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi idő míg betöltöd a tizennyolcat? Iskolában nincs pszichológus? Sajnálom,hogy a szüleid ezt így reagálják le.
2022. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Disszociativ szemelyisegzavarnak hivjak, amiben szenvedsz. Nagyon sajnalom, mert ez csak nagyon sulyos trauma utan alakul ki. Anyukadek pedig oriasi rohadekok, konkretan buncselekmenyt kovetnek el azzal, hogy akadalyozzak az orvosi ellatasodat. Valoszinusitem, hogy miattuk alakult ki ez a dolog.

Hogy mit tehetsz? Ez sajnos egyedul nem gyogyithato, ide mar muszaj lenne egy szakember, csak az a kerdes, hogy hogyan fogsz hozza eljutni, ha az undorito szuleid nem engedik. Nem tudom, hogy hogyan lehetne az eroszakosabb szemelyisegedet kordaban tartani, nem is merek tanacsokat adni, ez mar tulmutat egy mezei kommentelo hataskoren. Mindenesetre mihamarabb kene keresned valami keruloutat, hogy megkaphasd a kezelest. Anno en a csaladsegitobe mentem el, es az ottani pszichologushoz jartam, mert az ingyenes volt. Titokban te is eltudnal menni hozza, sot, o tehetne feljelentest is az ugyben.


Mihamarabb menned kene, mert ennek hosszu tavon tragedia lesz a vege. Vagy te, vagy valaki mas megfog serulni.

2022. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%
Lehetséges, hogy valamilyen személyiség zavarod van. Bár ezt nem mondhatom ki biztosra, hiszen nem vagyok orvos.
2022. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm #2-es. Remélem sikerül.
2022. szept. 18. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Menj el az orvoshoz egyedül, és mondd el neki is ezt. A beutalót is elvette anyud, vagy azért oda elmehetsz?


Remélem jobban leszel, sok sikert a gyógyuláshoz! Majd írd meg, hogy mi van! Sok sikert <3

2022. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus tud még esetleg segíteni.
2022. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!