Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki depressziós az tényleg...

Aki depressziós az tényleg sokszor nem tudja mit akar és kedve szerint húzgàlja az embereket?

Figyelt kérdés
Egy pelda: velem megbeszelt egy talalkozot es modositjuk a programot talalkozasnal mondja kb.1,5 orat maradna delelott munka utan talalkozott egy masik baratnojevel is es elfaradt.De akkor nem ertem miert kell egy napra annyi mindent besuriteni ha sok neki?Fuggetlenul az allapotatol az ilyen dolgok sertoek tudnak lenni.
2022. szept. 19. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha a betegsége nélkül nem ilyen volt, akkor emiatt is marcangolja magát, később nem is ígér semmit és inkább elzárkózik minden emberi kapcsolattól. A depressziós emberen nem segít, ha megsértődsz és bűntudatot keltesz benne. Már ha számítanak az ő érzései is...
2022. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze,hogy szamitanak de azert neha neki is vannak furcsa huzasai...volt amit szova tettem megbeszeltuk.Most elfoglaltabb mult heten mondta is zsufolt a hete nem iger semmit talalkozoval kapcsolatban.

Koszonom hogy ezt megvilagositottad!Ami nekem rossz volt elofordult hogy elment a talalkarol en meg vartam a buszt felorakat...vagy velem elvagod a talalkat massal viszont elmesz...Azt latom amikor meg van a szabadsaga a dontesre mintha maskent reagalna.

2022. szept. 19. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Bármilyen lelki/pszichés beteg extra terhelést ró a környezetére. Ez úgy igaz a depressziósra, a pánikbetegre, a személyiségzavarosra, a skizofrénre vagy a demensre. Ilyenkor a lélek sántít. Ha úgy érzed, hogy neked ez sok, akkor inkább tarts több távolságot, amíg meg nem gyógyul.
2022. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Depressziósnak lehet hullámzó is az energiaszintje, így nehéz tervezni.
2022. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!