Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ítéli (te) k el a...

Miért ítéli (te) k el a depressziós embereket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Ki ítéli el őket? Anyukám is depressziós, tudom, milyen komoly mentális betegség ez, nem játék.

Persze ne keverjük össze a tinihisztidepivel...

2014. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
nekem kezdodo depressziom van es ugy veszem eszre nem elitelik hanem nem tsrtjak betegsegnek pl nekem azt mondtak h csak bebeszelem magamnak mert olyanokon agyalok amiken nem kene es ettol kattanok be hat koszonom szepen
2014. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Mert összekeverik a betegséget, az ok nélküli hisztivel.
2014. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Én magamtól jöttem ki belőle, ezért nem tehetek róla, és köpjetek le nyugodtan virtuálisan, de aki nem tudja ugyanezt utánam csinálni, azt egy kicsit... nem is elítélem, de lenézem. Ugyanis a saját boldogságodért csakis te vagy felelős és csakis TE tudod kirángatni magad a konfortzónádból, ami alapfeltétele a gyógyulásnak. (Orvos diagnosztizált nálam súlyos depressziót, szedtem rá gyógyszert, de elegem lett belőle, letettem és kimásztam a gödörből egyedül.)
2014. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
*komfortzóna természetesen, elnézést. Nem vagyok írástudatlan suttyó, csak mellényúltam.
2014. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kedves 3 as erdekelne h szted az hogy masszon ki ebbol olyan egyszeruen akit 30 ev boldog(nak latszo) hazassag utan megcsal a ferje akinek raadasul 1 laba van ert edesanyam igy jart edesapammal isten nyugosztalja imadtam apukamat! Eleg durva volt latni anyut 14 evesen szetzuhanni egyfolytaban sirt
2014. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted én ok nélkül voltam depressziós? Mármint ha ez utóbbi nekem szólt.
2014. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

emberek! mindenki higgadjon le! csak egy féle típusú ember engedheti meg magának a depressziót, olyan akinek egyetlen (vagy sorozatos) események következményeképp elveszti mindazt amiért egy egész életen át dolgozott! pl hosszú ideig tartó párkapcsolat, vagy épp kirabolják a lakását, esetleg felgyujták azt, vagy mondjuk egy nagyon kedves ismerőse hal meg, esetleg elveszti a munkáját saját hibáján kívül és már képtelen újra munkába állni! aki ehhez hasonló dolgokat átél az megengedheti magának, a többi ember akik nem tartoznak ezekbe a csoportokba, azok pedig hülyék, mert saját maguknak okozzák a depressziót ahelyett h tennének ellene! a valódi depresszióból az ember ki tud lábalni, kisírja magát, majd belátja h nincs más hátra mint előre, viszont a mű depressziósok nem tudnak kigyógyulni mert nincs valódi oka így nem is szüntethető meg! max annyit tehetnek értük h begyógyszerezik őket és egy nyugodt buborékba zárják őket a gyógyszerrel! ebben az esetben viszont nincs felépülés mert megtetszik nekik a biztonságot nyújtó buborék...

bár laikus vagyok e témában, szóval a véleményem nem szakszerű, csak pusztán tapasztalat a környezetemből!

2014. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy cukorbeteg, rákos, gyomorfekélyes, futószemölcsös, laktózérzékeny, fogínysorvadásos, lumbágós, ebolás legyen, pontosan ki engedheti meg magának? <3 Taníts még, mert úgy látszik, rengeteget tudsz a betegségekről!
2014. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Úr Isten emberek, vagy gyerekek! Nem tudom kik vagytok, de jó sok marhaságot írkáltok. A valód depresszióból nem lehet kimászni, mert az egy betegség! Nem olvasott, nézett utána senki? Arra szednek gyógyszert, a többi depinek nevezett dolog élethelyzetből adódó szarullét. Sajnos arra is gyógyszert írnak fel, mivel az a legegyszerűbb, minthogy beszélni a helyzetről és kiutat találni a szerencsétlennek. A hisztiző, jaj de depis vagyok rinyákat én is lenézem, mert az nem depressziós és sok köztük olyanok akik a "békából" "elefántot" csinálnak!


Tessék ezt megnézi!

https://www.youtube.com/watch?v=TEwpB7JumMo

2014. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!